Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.11.2018 10:29
74 переглядів
0 коментарів
Тальнівскі спортсменки стали чемпіонами області з боксу

Відразу шість тальнівських спортсменок стали чемпіонками чемпіонату Черкаської області з боксу серед юніорок та дівчат, що відбувся 25-27 жовтня в залі боксу та кікбоксингу КДЮСШ "Вулкан". Зокрема, золоті медалі вибороли: Владислава Соловянова (45кг), Яна Ганюченко (51 кг), Крістіна Сирота (54 кг), Оксана Гончар (57 кг), Ангеліна Михайлова (60 кг), Анастасія Шаргородська (57 кг). Бронзова медаль дісталася Анні Накоп’юк (48 кг).

Таким чином, дівоча збірна Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи посіла неофіційне перше місце.

«Дівчата стали переможцями важливих змагань і забронювали собі місця у складі збірної Черкаської області. Тепер вони готуватимуться до чемпіонату України який проходитиме 10-16 грудня в Івано-Франківську!», – написав у Фейсбук тренер спортсменок Іван Бабой.

Редакція приєднується до чисельних вітань і бажає дівчатам нових перемог.