^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.11.2018 10:02
1042 переглядів
0 коментарів
Половина злочинів на Лисянщині не розкривається через брак кадрів

Нещодавно начальником Лисянського відділення поліції призначено капітана поліції Олександра Антощенка. Ми поцікавилися в нового керівника сьогоднішнім життям колективу правоохоронців, їх успіхами і проблемами.

– Олександре Андрійовичу, як ви можете охарактеризувати нинішню криміногенну обстановку в районі?

– В порівнянні з минулим роком у нас, на щастя, не зареєстровано злочинів, які б становили загрозу життю громадян, стало менше угонів транспортних засобів. До речі, два з чотирьох таких випадків вже розкрито. Нашими працівниками виявлено 6 випадків вирощування і збуту наркотичних речовин. Ось і нещодавно до відділення поліції надійшла оперативна інформація, що в одному із сіл району чоловік займається вирощуванням та збутом наркотичних речовин. У ході перевірки інформація знайшла своє підтвердження. Працівники поліції під час санкціонованого обшуку в домоволодінні 44-річного чоловіка виявили велику кількість наркотичних речовин коноплі. Затриманий пояснив, що зберігав їх з метою продажу. Та найчастіше нашим співробітникам доводиться мати справу з фактами викрадення особистого майна громадян. Розкрита лише половина таких злочинів. Як не прикро, але у нас не вистачає у відділенні працівників, щоб повністю охопити цю ділянку роботи. На сьогодні маємо 14 вакансій, а це суттєво впливає і на оперативність, і на результативність. Адже в цілому розкриття злочинів складає 43 відсотки від загальної кількості скоєних протизаконних дій.

– Як ви вирішуєте цю кадрову проблему?

– Ведемо профорієнтаційну роботу в навчальних закладах, розміщуємо оголошення в ЗМІ, співпрацюємо з районним центром зайнятості. Та і власним прикладом намагаємось довести, що наша робота хоч і специфічна, важка і небезпечна, але в неї благородна мета – захищати людей від будь-яких посягань на їх свободу, здоров’я і життя. Ось і недавній випадок, коли молода слідча лейтенант Катерина Ключник самотужки затримала в Лисянці грабіжника. Інший шлях вирішення проблеми – співпраця з добровільними громадськими формуваннями в населених пунктах району. Такі вже діють у Лисянці, Босівці, Хижинцях. Нещодавно відбулася зустріч з їх керівниками, на якій ми домовились проводити спільне патрулювання, рейди, різні заходи профілактичного характеру.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: З лисянськими сімейними лікарями укладають декларації жашківчани і кияни