^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.11.2018 15:16
425 переглядів
0 коментарів
Аварійну дорогу через Мошурів та Поташ почали частково ремонтувати

Від 31 жовтня Тальнівський Райавтодор латає ями на сполученні «Звенигородка-Катернопіль-Тальне-Маньківка».

- Ця ділянка ще не надто жахлива. Там, далі до Поташі, картина гірша, - говорить у п’ятницю працівник райавтодору. – Не по суцільній йдемо, а латаємо вибоїни вибірково. До кінця дня щебеню та смоли вистачить. Будемо асфальтувати до 16.00 години.

Яку площу дороги ремонтуватимуть в сільській раді не знають: адже дорога на обласному балансі, - каже сільський очільник Наталія Пономаренко. - Дорога потрібна край, яма на ямі, повно буряковозів їздить, через те в такому стані.

По свіжому асфальті проїжджають вантажівки та фури з великими габаритами. Але дорожники запевняють, асфальт витримає, якщо машини не надто перевантажені (більше 60 тонн).

- Ось справа, деякі ями полатали, а на ліву сторону «забили», – показує вказівним пальцем Вадим, житель села Мошурів. – Вже й втаскався машиною, а як стемніє, то їду, аж серце хапає з переляку.

У мережі Фейсбук фото з ремонтом дороги здебільшого коментують з сарказмом.

Нагадаємо, 20 жовтня представники Мошурівської та Потаської громад ініціювали мирну акцію протесту, перекривши автомобільний рух. З вимогою відремонтувати аварійну ділянку дороги.

Анна ДРАГУН

Читайте також : Терпець увірвався: перекрили дорогу!