^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.11.2018 15:50
465 переглядів
0 коментарів
Нове життя ''старому'' стадіону дали депутати районної ради

Стадіон Звенигородської дитячо-юнацької спортивної школи, відкритий на початку сорокових років минулого століття, місцеві жителі називають «старим», виходячи з того, що в місті функціонує й «новий», збудований в шістдесятих роках на околиці Звенигородки. Саме на «новому» й відбуваються, як правило, футбольні баталії та різного роду спортивні змагання і навіть розважальні заходи. Стадіон, що відійшов до спортивної школи, тим часом занепадав. Та нікому, здавалося, не було до цього діла. На незугарний стан цієї своєрідної спортивної арени, передусім футбольного поля, звернув увагу новопризначений директор ДЮСШ Олексій Озірний. Проте для приведення його в належний стан потрібні були кошти, яких, зрозуміло, в школі не було. Надії на спонсорів не виправдалися. Ось тут і проявили розуміння проблеми депутати районної ради, в першу чергу –аграрники, з якими голова райради Володимир Кучер разом з Олексієм Озірним поділилися своїми планами щодо відродження «старого» стадіону.

Спільно намітили план дій, вирішивши засіяти стадіон газонною травою. Оскільки ж справа ця вимагала застосування дещо незвичних навіть для аграріїв технологій, роботу розділили на декілька етапів, застосувавши наявну техніку.

Стадіон повністю переорали та обробили ґрунт фрезою. Аби повністю знищити бур’яни, які досить привільно почувалися тут до цього, застосували гербіциди. А потому, вирівнявши та спланувавши ідеально чисте поле, засіяли його високоякісною, призначеною саме для футбольних полів травою, використавши для цього спеціальну сівалку. Оскільки ж і погодні умови нинішньої осені виявилися сприятливими, то дружні сходи не забарилися і вже тепер поле нагадує барвистий килим.

Коментуючи цю подію на сайті районної ради, її голова Володимир Кучер резюмує: «Бачу, що вже наступного року матимемо повноцінне футбольне поле із натуральним якісним газоном, на якому школярі та молодь матимуть змогу займатися улюбленим видом спорту – футболом, котрий переживає нині на Звенигородщині значний підйом. Я вдячний за цю добру справу в першу чергу депутатам Юрію Алексєєву, Віктору Крикуну, Юрію Фільченкову за надану безкоштовну допомогу технікою для підготовки поля, внесенні гербіцидів, сівбі трави та за їхні мудрі поради, а також – всім депутатам районної ради за виділені кошти на закупівлю посівного матеріалу, добрив і засобів для підживлення трави, технологічного обладнання для її поливу. Але на цьому ми не зупиняємося. Зараз ведуться підготовчі роботи з заміни на енергоефективне та більш потужне освітлення стадіону. Ми працюємо заради дітей, прагнемо допомогти їм самореалізуватись та зростати здоровими, сильними, вольовими, відволікти їх від шкідливого впливу вулиці. Сподіваюся, що за цим прикладом нам вдасться реалізувати ще чимало корисних справ для громади».

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: ''Золота осінь'' зібрала у Звенигородці майже дві сотні спортсменів