Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.10.2018 20:33
352 переглядів
0 коментарів
Роман Сорока знову поміж найсильніших

27 жовтня в Черкасах відбувся II Відкритий чемпіонат м. Черкас та області з пауерліфтингу та окремих вправ. Змагання проходили в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Єрківчанин Роман Сорока виборов на цих змаганнях 2-ге місце.

− Я завоював там 2-ге місце в жимі, − розповідає Роман, − пожав 170 кг у ваговій категорії 100 кг, а також виборов 2-ге місце в абсолютній першості поміж усіх вагових категорій. У моїй ваговій категорії змагалось 7-ро спортсменів, а взагалі на чемпіонаті було більше 60-ти учасників.

Нагадаємо, що на Чемпіонаті України з пауерліфтингу, що проходив у квітні цього року, Роман Сорока виборов два треті місця (3-тє місце у двоборстві (жим + тяга), де в сумі набрав 410 кілограмів (160+250), а також у турнірі зі станової тяги, де підняв 250 кг). Під час змагань за Кубок Лівобережної України у листопад 2017-го єрківські спортсмени завоювали три золоті медалі. Роман Сорока у категорії до 90 кілограмів, Едуард Качур у категорії до 100 кілограмів та Ігор Кіяніченко – у категорії до 90 кілограмів серед тинейджерів.

Маленького сина Добриню, що народився в цьому, році Роман поки що поміж майбутніх спортсменів не бачить.

− Він сам вирішить, чим займатиметься, − каже. − Я йому своїх уподобань не нав’язуватиму. Що припаде до душі, те й робитиме.