^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.10.2018 13:03
314 переглядів
0 коментарів
Ювілейний День Лисянки так і не відбувся

До відзначення 425 роковини заснування Лисянки в селищній раді почали готуватися ще з весни. Навіть підготували для гостей ілюстрований довідник з історії Лисянки, віддрукували його в Черкасах, однак далі справи не пішли. Причиною стала відмова більшості депутатів виділити на сесії кошти на святкування. Мовляв, обійдемося і без свят, у нас он скільки проблем.

– Я особисто був цим рішенням шокований, – коментує селищний голова Олександр Короленко. – Нам, безперечно, потрібні дороги, тротуари, освітлення. Але й без духовного, культурного життя жити не можна. Невже лисянські люди гірші, ніж жителі сусідніх сіл Чаплинка, Хижинці, Кам’яний Брід, де нещодавно провели свята сіл на високому рівні. Знайшлися і спонсори, які придбали коштовні подарунки, відзначили кращих, сказали добрі слова на адресу ветеранів, багатодітних родин. Знайшлися і такі, що, мовляв, ми хотіли почути Дзідзьо, а запросили Поповича… Не підтримала мою ініціативу і місцева районна газета.

Та найбільше вражає в цій невеселій історії те, що ті 100 тисяч гривень, які «зажали» депутати, так і не були використані ні на ремонт доріг, ні на благоустрій селища. А проведення заходу, виявляється, був готовий оплатити орендар лисянських земель «Епіцентр Агро». От і вийшло, що ні сам не гам, і другому не дам…

Іван КОГУТ

Читайте також: Танцюй, враже, як пан каже, або Про те, чиї інтереси оберігають ''слуги народу''