^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.10.2018 19:01
272 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Гороскоп

Гороскоп від Ольги Соломки з 29 жовтня по 4 листопада

Овен (21.03 – 20.04)

Розпочинаючи нову справу, можете розраховувати на гарний стартовий капітал. Причому, вам не доведеться десь позичатися під великі відсотки – гроші немов самі вам на голову зваляться. І вам залишитьс тільки правильно їх розподілити, врахувави всі необхідні витрати.

Тілець (21.04 – 20.05)

Ходіння бюрократичними коридорами буде досить вдалим, хоч інколи і досить напруженим. Але запасіться витривалістю, знанням законів і своїх прав. І лише тоді, коли ви будете впевнені і озброєні, вам відкриється широка дорога і все сприятиме задуманому.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Отримаєте задоволення від спілкування з творчими і натхненними людьми. Та ще й збільшиться ваша популярність, і не лише у вузьких колах. Словом, готуйтеся до дружнього спілкування з гарним товариством, що принесе радість і славу.

Рак (22.06 – 22.07)

Будьте готові до цікавих пропозицій, що сподобаються вам своєю новизною, оригінальністю і продуманістю. Хтось дуже творчий і відповідальний захоче бачити вас поряд і створити разом новий проект, який обіцяє стати дуже відомим і принести гарні дивіденди.

Лев (23.07 – 23.08)

Цього тижня нікуди не спішіть, адже все, що з вами відбуватиметься, потребуватиме розважливості. Уповільніть свій лет, замисліться над сенсом життя, розплануйте ретельно всі свої цілі. І, врешті, спокійно закладіть собі у голову нові і перспективні думки.

Діва (24.08 – 22.09)

Зміни, які відбуваються у вашому житті, можуть бути досить разючими. Схоже на те, що ви вступаєте в якийсь новий етап стосунків – чи то з кимось родичаєтесь, створюєте новий колектив, компанію чи родину. І, об’єднавшись, будете всі щасливі і веселі.

Терези (23.09 – 23.10)

Із непростої ситуації, куди, як вважатимете, ви раптом потрапили, допоможе вибратися родина: підтримає морально і матеріально, додасть сил і вчасно надихне. Тож, що би не трапилось – можете цілком розраховувати на близьких людей.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

З’явиться гарний привід щось бурхливо відсвяткувати на початку тижня у тісному колі близьких і друзів. А потім дозвольте собі розслабитися і відпочити хоч пару днів, бо потім знову у вас намічається напружений графік – доведеться знову рятувати світ.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Інтуїція підкаже вам, куди спрямувати свою увагу для того, щоб і вам було добре, і оточуючим спокійно, ще й грошей можете на цьому заробити. Але головна перевага – ви врешті приймете рішення, на яке не наважуватися досить тривалий час.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Виявіть цього тижня усю свою щедрість до тих людей, що надають вам потрібну інформацію, яка допомагає вам досягти потрібних цілей. Також можливе переміщення – подорож, відрядження чи переїзд, про які ви давно мріяли.

Водолій (21.01 – 19.02)

Будьте готові до досить напруженої праці на початку тижня, коли вам доведеться працювати і за себе “і за того хлопця”. Втім, у вас вистачить снаги, сил і розуму використати це собі на користь і отримати не лише подвійну оплату, але й ще деякі важливі переваги.

Риби (20.02 – 20. 03)

Спокійний і дуже позитивний тиждень, сповнений відпочинку і задоволень. Робота, якщо і буде, то якась ненапружена і спрямована більше на майбутні звершення. Це можуть бути зустрічі із перспективними партнерами чи клієнтами, де ви домовлятиметесь про умови співпраці.

Ольга Соломка