^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.10.2018 12:28
262 переглядів
0 коментарів
Першокласники Шевченківської школи-інтернату зустрічали гостей

Виявляється, і наприкінці жовтня у школярів бувають моменти, не менш урочисті й хвилюючі, аніж, скажімо першовересневий День знань. Як от і в Шевченківській загальноосвітній школі-інтернаті з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, котра минулої п’ятниці зустрічала всіх таким от оголошенням від імені тамтешніх першокласників: «Минув перший місяць нашого навчання у школі. Є у нас гарна класна кімната, кімнати для ранкових зустрічей, для ігор, спальня для денного й нічного сну, гарна їдальня. Тож пора і гостей запросити на входини».

Гостей же у першачків, котрі, як виявилося, уже освоїлися тут і навіть зробили перші, проте впевнені кроки в Країну Знань, було багато: і батьки, і учителі та вихователі, і старші учні, передусім п’ятикласники, які тут же уклали угоду на дружбу з винуватцями торжества. Відповідно й подарунків не бракувало. І від відділу освіти Звенигородської РДА, і від благодійного фонду «Сприяння батьківщині Тараса Шевченка», і від учителів та вихователів. А скільки було пісенних та музичних вітань від старших вихованців!

Не осоромилися й первачки, які й вірші декламували, й співали, а при цьому всім своїм виглядом намагалися засвідчити свою причетність до дружної шкільної родини з її патріархом – незмінним директором Ліною Денисівною Терещенко, в особі якої знайшли водночас і мудру та добру наставницю, і вірного старшого товариша. Своєрідну паузу зробили лише для того, аби щиро подякувати всім, хто доклав зусиль для зміцнення навчально-матеріальної бази цього відомого далеко за межами Черкащини навчального закладу та з нагоди початку навчання першого класу в умовах нової української школи.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Клуб спортивного танцю ''Floorcraft'' відвоював на ''Uman Dance Cup'' 4 призові місця