^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.10.2018 11:14
723 переглядів
0 коментарів
Клуб спортивного танцю ''Floorcraft'' відвоював на ''Uman Dance Cup'' 4 призові місця

21 жовтня в Умані відбувся всеукраїнський конкурс спортивно-бальних танців "Uman Dance Cup", що проходив у приміщенні Уманського державного педагогічного університету. Клуб спортивного танцю "Floorcraft" (з центром у Звенигородці та філіями в Катеринополі, Ватутіному, Єрках тощо) під керівництвом В’ячеслава та Анастасії Голікових виборов на ньому аж 4 призові місця.

Анастасія Голікова радіє перемогам своїх вихованців:

− Захар Тараненко (Катеринопіль) тренується з партнеркою Аріаною Акопян (Звенигородка), приїздить на заняття тричі на тиждень. Для нього цей конкурс другий у житті. На першому, що був у Черкасах у червні, він отримав срібну медаль, а на цьому − вже золоту.

Для Назара Дрожчаного та Катерини Куцаєнко (пара з Єрок) це треті змагання. Щоразу діти показують усе кращий результат. В Умані у них не було суперників у їхній віковій категорії. У Черкасах були, в Умані – не знайшлося, тому вибороли перше місце. Уперше на турнірі змагалися Олександр Слива та Іванка Прокопенко (пара зі Звенигородки). Вони отримали срібло. Чудовий, гідний результат, як для першого разу.

І ще один дебют: Іван Сподобаєв (Ватутіне) та Дана Смотрун (Єрки). Ця пара теж виборола перше місце. Обоє надзвичайно сумлінні. Тренуються скрізь (у Єрках, Звенигородці, Ватутіному), де тренер має можливість приділити їм увагу. Тому не дивно, що в Умані їм ніхто не склав конкуренції. Кубок першості – результат їхньої наполегливості, любові до хореографії та працеспроможності.

Хочу побажати всім дітям: залишатися цілеспрямованими, бути прикладом для інших, не "задирати" ніс та поважати і любити своїх батьків, адже без їхньої активності, любові та робочої атмосфери, яку вони для них створюють, нічого не відбулося б.

Отже, вітаємо наших переможців:

Захар Тараненко – Аріана Акопян – 1-ше місце (діти)

Назар Дрожчаний – Катерина Куцаєнко – 1-ше місце (діти)

Олександр Слива – Іванка Прокопенко – 2-ге місце (ювенали 2)

Іван Сподобаєв – Дана Смотрун – 1-ше місце (юніори 2)

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Єрківські школярики здобули 3 перемоги поспіль у турнірі з міні-футболу