^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.10.2018 22:47
984 переглядів
0 коментарів
Майстерність у Європу приведе

12-14 жовтня вихованці тальнівської танцювальної студії «Енергія» (керівник Ірина Присяжнюк) взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Зірка української сцени 2018", який проходив на сцені Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.

Колектив виборов найвищу нагороду в номінації «Хореографічне мистецтво» – кубок та диплом Гран-прі та отримав виступ в прямому ефірі на телебаченні. Крім того, «Енергія» має від засновника та організатора фестивалю ГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга», продюсерського центру Ігоря Нетлюха "DS SOUND" та телекомпанії "Моноліт TV" 100% знижку на міжнародні фестивалі і 1000 євро для поїздки на літніх канікулах в місто Кітен (Болгарія).

"Найкращі, неперевершені вкотре довели, що вміють приємно здивувати, перемогти. Танці "Веселі леопарди", "Вогонь", "Човен", "WI GO" стали лауреатами 1 премії та отримали сертифікати на 500 євро в Кітен. Лук’яненко Поліна зі своїм соло "Вовчиця" також стала лауреатом премії, та здобула сертифікат на 500 євро. Луценко Яна виборола найвищу нагороду ГРАН-ПРІ в хореографії та сертифікат 500 євро на поїздку в Кітен. "Енергійні матусі" вперше були на великій сцені, стали лауреатами 2 премїі та також отримали сертифікат 300 євро в Кітен", – повідомила у Фейсбук Ірина Присяжнюк.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Українською – це гордо і модно!