^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.10.2018 15:08
291 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Гороскоп

Гороскоп від Ольги Соломки з 22 по 28 жовтня

Овен (21.03 – 20.04)

Життя готує вам сюрприз – ось-ось має надійти цікава пропозиція, що може змінити напрям вашого руху. Втім, ви вже давно готові до змін, тому сміливо вирушайте в нове. Також цього тижня вірогідне активне спілкування із представниками Феміди чи правоохоронними органами.

Тілець (21.04 – 20.05)

Плани, що ви собі намітили, вже починають здійснюватися і навіть приносити перші вагомі плоди. Приміром, починають вже надходити перші гроші від початку бізнес-проекту чи вам уже знаходяться помічники для вашого нового бізнесу.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Будьте готові до важливої зустрічі, яка здатна змінити ваше життя. Це може відбутися під час якогось чималого скупчення народу, родинної вечірки чи світського рауту, де ви відіграватимете не останню роль. Словом, знайомства будуть приємними, корисними і важливими.

Рак (22.06 – 22.07)

Відпочинок і розслаблення вам зараз потрібні для того, щоб не просто набратися сил, а запастися новими ідеями. Адже ви зараз засіваєте собі майбутнє – поле, на якому будете працювати і збирати врожай. Уявіть, яке життя ви би собі хотіли – і втілюйте свої мрії в реальність.

Лев (23.07 – 23.08)

Зустріч із одним поважним чоловіком надихне на творчі відкриття. Вас немов накриє хвилею креативу і ви, згадавши, як це буває у дитинстві, творитимете, не зважаючи на те скільки вам років і чим ви займаєтеся. І хай це не принесе вам поки купу грошей, але задоволення принесе.

Діва (24.08 – 22.09)

Спілкування з державними органами буде досить тісним – вам доведеться походити по кабінетам, вирішуючи свої важливі справи. Втім, ви своєї цілі досянете і доволі швидко, і в цьому вам попоможе досвідчена жіночка, яка добре розуміється на бюрократичних справах.

Терези (23.09 – 23.10)

Трохи самотності не завадить. Вам зараз потрібно зібратися з думками із тим, щоб прорахувати собі новий шлях, вигадати нові напрямки діяльності, поставити нові цілі. Старе життя вже закінчується, і ви стоїте на порозі важливих змін, які потрібно прийняти.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Хай вас не вводить в оману на початку тижня власна невпевненість у вірності обраного шляху. Вирушайте туди, куди вже давно збиралися і продовжуйте рухатися у заданому напрямку. Результат дуже скоро приємно потішить вас, близьких, родину і навіть колег.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Будете цього тижня уважно рахувати гроші і знаходити для них правильне застосування. Хоч буде спокуса їх тут же радісно витратити на якісь емоційні покупки, втім, спробуйте власти їх у щось довготривале і те, що принесе прибуток у майбутньому.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робочі моменти вимагатитмуть від вас впевненості і рішучості. Обставини вас поставлять перед непростим вибором і доведеться на певниий час збільшити виробничі навантаження і активніше попрацювати. Головне, щоб це не було на постійній оснві.

Водолій (21.01 – 19.02)

Настає спокій і умиротворення, як на роботі, так і в собистому житті. У вас все відбувається згідно звичного графіку, все працює як добре відлагоджений механізм – ви ретельно ви виконуєте свої обовязки і ваші колеги та рідні підлаштовуються під ваш розклад.

Риби (20.02 – 20. 03)

На цьому тижні жінки, які вас оточують, відіграватимуть провідну роль у вашій долі. Вони уважно вислухають, візьмуть над вами опіку, оточать красою і турботою, надихатимуть на різні подвиги і підтримуватимуть у складні моменти. Словом, шерше ля фам.

Ольга Соломка