^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.10.2018 8:06
403 переглядів
0 коментарів
Вірність традиціям

Святкові заходи у Звенигородці проходили минулої п’ятниці на стадіоні «Колос», розпочавшись сальвою з козацької гармати та урочистою ходою за участю юних барабанщиків, делегацій від сільських громад, підприємств та організацій. А тон у всьому, як і належить, задавали представники громадської організації «Козачанський курінь Вільного козацтва» на чолі зі своїм незмінним отаманом Олегом Голубом.

Учасників свята вітали керівники райдержадміністрації та міської ради, які вручили грамоти керівникові фермерського господарства з Княжі Віктору Шевченку, учителю Чижівської загальноосвітньої школи Юрію Бугаєнку, підприємцю Сергію Куцану та іншим найактивнішим волонтерам, а з рук Олега Голуба отримали медалі Богдана Хмельницького та «За вірність козацьким традиціям» кращі з кращих члени громадської організації. Серед них і козачка Наталя Колончук.

А далі слово було за народними митцями – в рамках святкування відбулося районне фольклорне свято «Від роду до роду пісні мого народу». Не обійшлося й без традиційної вже виставки виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва та спортивних змагань і конкурсів, учасники яких також удостоїлися грамот і подяк.

А наприкінці свята на його учасників чекав запашний куліш, який презентували сільські громади та окремі організації Звенигородщини.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Злетілися голуби до Звенигородки