^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
17.10.2018 22:20
197 переглядів
0 коментарів
Полісмени почали працювати з радарами на трасах державного значення та в столиці

Влітку цього року Патрульна поліція України анонсувала повернення на дороги України поліцейських з радарами, котрі почнуть штрафувати водіїв за перевищення швидкості, яку вимірюватимуть за допомогою TruCam (лазерного приладу, що вимірює швидкість і водночас веде відеофіксацію). Відучора, 16 жовтня, полісмени почали працювати з радарами на трасах державного значення та в столиці. Однак, попри проходження теренами Черкащини доріг державного значення, поліцію області згаданими пристроями не забезпечили, повідомляє сайт "Про все".

За попередньою інформацією Нацполіції, з 8 жовтня 2018 року в Україні в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почали використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam. Згідно з постановою уряду, у містах допустима швидкість становить 50 км/год, але місцева влада має право на свій розсуд збільшити цю норму.

Патрульною поліцією Черкаської області ці прилади поки що не використовуються, оскільки у переліку шляхів, на котрих будуть працювати такі радари, доріг Черкащини поки немає.

- Черкаська область не потрапила до цього списку, оскільки особливої проблеми з аварійністю в нас немає. Втім, ми вже подали до Національної поліції України свої пропозиції і з дня на день чекаємо надходження цих пристроїв. У разі їх надходження, ми будемо використовувати радари на найбільш аварійно-небезпечних автошляхах області, трасах: Київ-Знам'янка, Сміла-Умань, Бориспіль-Запоріжжя тощо, - повідомив начальник Управління патрульної поліції в Черкаській області Олександр Кокоба.

На сьогодні, штраф за перевищення швидкості на понад 20 км/год складає 255 гривень, а за перевищення на понад 50 км/год - 510 гривень.

Читайте також: Велосипед розірвало на шматки