^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.10.2018 21:48
694 переглядів
0 коментарів
Єрківська школа привітала українських захисників смаколиками

9 жовтня у Єрківській ЗОШ імені героя України В.М.Чорновола проводили ярмарок. Діти разом з батьками та вчителями продавали заздалегідь приготовлені солодощі, пиріжки та канапки. Були також осінні фрукти – яблука, груші, виноград. Ціновий діапазон від 1 гривні до 70. Найдорожче коштували цілі торти. Смаколики видалися неперевершені − розлетілись на "ура".

− Дуже люблю домашню випічку. На жаль, часу не вистачає вдома готувати. Та й не все вмію, не все вдається, а тут – обирай, що душа бажає. Може, звісно, поправлюсь після ярмарку кілограмів на два, але таке свято пропустити гріх, − жартувала одна з гостей заходу.

Не оминула ярмарок також директор місцевої музичної школи Анна Гунченко, яка зробила непоганий виторг дітлахам.

− Купила пиріжки, кекси двох видів, торт, рогалики з яблуками. Смакували в музичній школі й діти, і вчителі, − розповіла по секрету нашому виданню.

"Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!" − пишуть у спільноті "Культурне життя Єрківської ОТГ".

Загалом (разом з пожертвами учителів) діти назбирали близько 8 тисяч гривень.

Усі виручені кошти, з нагоди свята Захисника Вітчизни, школа витратила на придбання добреників (чай, кава, печиво, цукерки тощо) для бійців 25-го мотопіхотного батальйону "Київська Русь". Учні також передали воїнам свої листи, побажання та малюнки.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Єрківський їжачок вразив зоологічну спільноту України