^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.10.2018 23:02
616 переглядів
0 коментарів
До Дня учителя катеринопільські вчителі отримали аванс, але не отримали зарплати

До Дня учителя катеринопільські вчителі отримали аванс, але не отримали зарплати повністю. Про це вони скаржаться у напівголоса, благаючи не називати їхніх імен і навіть шкіл, боячись, що або полетять з роботи, або невдовзі школу закриють. Звідки такий страх перед керівництвом, не зрозуміло.

− За умовами угоди з нами мали розрахуватись до 5 жовтня повністю. Однак наразі ми отримали тільки посилений аванс. Коли отримаємо решту зарплати, не зрозуміло. Тут уже аванс за жовтень на підході, а з нами ще за вересень не розрахувались. Сподіваємось на милість влади, а що нам робити? Якщо дуже будемо борсатися, то половину шкіл позакривають, доведеться на Польщу їхати, рибу фасувати або полуниці збирати. Тут хоч би до тої "хвальоної" пенсії доробить, а там уже, як Бог дасть, − бідкається одна із знайомих учительок.

Тим часом на сайті Катеринопільської райдержадміністрації утішають: "По галузі охорони здоров'я оплата праці буде погашена 03.10.2018, по галузі освіти частково 03.10.2018 та повністю до 12.10.2018". Чекайте!

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Марія Сурженко та Ніна Гень скоро вичерпають свій ліміт з набору пацієнтів