^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.10.2016 11:10
430 переглядів
0 коментарів
''Хочуть, хай п ’ють''

У зв ’язку з отруєннями, пов ’язаними з уживанням підробної горілки, у Єрках зріс попит, а відповідно й ціна на самогон.

"Не було щастя, та нещастя помогло. Зараз за півлітра самогону можна сміливо правити 25 гривень, раніше було 18. Треба тримати руку на пульсі. Хочуть, хай п ’ють. Правда, й цукор дорожчає. На базарі вже дехто з 14 до 16 гривень ціну підняв, але я не журюся, беру оптом у Черкасах на базі, там дешевше. Виторг реальний: з кілограма сахару – літр гарної горілки. Система збуту налагоджена, не треба на ринку стояти, подзвонили – налив, виніс, гроші на кучку. У борг не даю, принципово. Їм тільки попусти, по світу підеш. Добре, що хтось мобільні телефони придумав. Дуже виручають", ─ розповів єрківчанин Євген, прізвище не називає.

Щоб доповнити картину, поцікавились цінами на самогон у нашому регіоні. З ’ясувалося, не всім так щастить, як єрківчанам. У Звенигородці самогон можна придбати за 15 гривень, у Катеринополі – 18-20, у селах ціна завжди трохи вища.

"Та то ті єрківські зажрались. У них там заїжджих багато, от вони й деруть ціну. А так, не дуже той самогон виріс. Де у людей гроші, щоб купувати півлітра за 25? Це так, інтелігенція може собі коли позволить шикануть. Але ж вони не будуть постійно квасить? Я думаю, скоро в них та ціна впаде. Не вигорить! Тре шанувать постійних клієнтів. У нас так. Жорстко. Знає, що, як закомизиться, перейдемо до другого продавця,"─ прояснив ситуацію випивака зі стажем Іван.

Олександр ГРИГОРУК