^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.10.2018 8:39
297 переглядів
0 коментарів
Перші п’ять бебі-боксів вже в малюків Лисянщини

Відповідно до постанови Уряду з початку вересня при народженні дитини кожна родина під час виписки немовляти з пологового будинку має отримати одноразову натуральну допомогу - «пакунок малюка». У постанові йдеться, що отримання «пакунку малюку» здійснюється не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Як повідомили в районному управлінні соціального захисту населення, перші п’ять бебі-боксів вже одержали батьки новонароджених. Це Марія Дишлева з Дашуківки, Ілона Медведська і Тетяна Лясковець з Попівки, Олена Поліщук з Семенівки та Світлана Терещенко з Лисянки.

– Кожна мама, яка буде виписуватися з пологового будинку, може звернутися з письмовою заявою про отримання одноразової натуральної допомоги – «пакунку малюка» до управління соціального захисту населення, – пояснив начальник управління Василь Коргун. – Заяву можна написати безпосередньо в пологовому будинку, а ми вже забезпечимо надання «пакунка малюка» отримувачу за місцем проживання.

Варто додати, що «Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою та видається по одному на кожну новонароджену дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь дитини. Міністерством соціальної політики затверджено набір із 25 необхідних речей для новонароджених діток, які упаковані в коробку-колиску з міцного картону. Вартість кожного пакунка становить 5 тисяч гривень. Отримання «пакунку малюка» не впливає на розмір допомоги при народженні дитини і вартість допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надається відповідно до законодавства.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Лисянських танцюристів помітили в Європі та Азії