^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.10.2018 12:58
307 переглядів
0 коментарів
Ватутінці здобули першість із ракетомоделювання

"21-22 вересня в Черкасах вихованці Ватутінської станції юних техніків вперше взяли участь в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту.

У класі моделей S6A Богдан Зажирєлов зайняв друге особисте місце; Владислав Снітко – третє особисте місце (керівник гуртка з ракетомоделювання Олексій Жмайло). За результатами змагань наші вихованці здобули перше командне місце у класі моделей S6A.

Ігор Шехурдін, керівник гуртків з авіамоделювання та "Повітряні змії", за активну роботу в суддівській бригаді змагань нагороджений Грамотою Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді", – інформують на сайті Ватутінської міськради.

Відтак адміністрація Ватутінської міської станції юних техніків подякувала небайдужим людям та спонсорам, що допомогли її вихованцям взяти участь у конкурсі:

"Участь у змаганнях стала можливою завдяки підтримці небайдужих людей, спонсорів – це Віктор Альошин, Анатолій Стаднійчук, Оксана та Ольга Маляр. Відчуваючи таку підтримку та стимул від вже отриманих призових місць, є бажання, натхнення та перспектива і надалі брати участь в подібних змаганнях".

Ватутінці жваво взялись за привітання переможців. Однак ейфорію перемоги відчувають не всі. Дехто нарікає, що міськрада недостатньо приділяє уваги розвитку, фінансуванню СЮТу. Тому й доводиться залучати допомогу небайдужих та спонсорів.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Навіщо треба читати, розповів письменник Василь Шкляр