^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.10.2018 9:13
489 переглядів
0 коментарів
2-го жовтня в Катеринопільському музеї відзначали День людей похилого віку

У невеличкій залі Катеринопільського краєзнавчого музею накриті столи: фрукти та солодощі. На 10-ту годину почали сходитись люди. Хтось радів зустрічі з давнім знайомим, хтось оглядав експонати. Одна з бабусь скромно примостилася аж у самому кінці столу.

− Сідайте ближче, будьте, як удома, − припрошувала стареньку директор закладу Галина Стойка.

− Не хочу, мені туди не можна, бо я, як розсерджусь, почну розмахувати руками і все поб’ю, − ледь помітно кутиками губ усміхається гостя й пустотливо підморгує.

Ага! Це незвичайна бабуся! Треба з нею познайомитись, − промелькнула думка.

− Та це ж наша місцева знаменитість, − пояснює Юлія Пономаренко, очільниця Будинку культури. − Звуть її Лідія Ольшевська, вона дуже гарно співає, хранителька автентичного співу. А ще вона – майстер гумору. Навіть у програмі "Розсміши коміка" знімалась.

Далі шквалом посипались на запрошених вітання: від ведучих – Галини Стойки та Ірини Засунько, голови районної організації ветеранів – Миколи Поліщука, директора терцентру − Анни Жоломко та інших. Бажали, звісно щастя, здоров’я, гарних внуків та достатку, такого заслуженого й омріяного на схилі літ. Гості уважно слухали, інколи піджартовуючи.

Ще більше підняли настрій артисти – ансамблі "Тікич" та "Оберіг"та дітки, що прийшли привітати найрідніших дідусів і бабусь.

На останок запросили до слова і Лідію Гаврилівну. Вона подарувала зібранню кілька різножанрових пісень та звеселила всіх гуморесками з народного життя на зразок "кака была, кака и есть" (про селян, що пнуться стати зросійщеними городянами), про бабу й собаку тощо.

Своїми враженнями від участі в програмі "Розсміши коміка" Лідія Гаврилівна поділилася із нашим виданням:

− Я там пару разів була. Виграла 5 тисяч. Подружилася з дівчатами, що готують цю передачу. Вони до мене й досі дзвонять, цікавляться, як я, спілкуємось. Я ж їм усі свої пісні позалишала, ті, що повибирала. Я там із піснями була. Реготали так, що рачки лазили. А які зараз пісні: "Что ты страшная такая, и накрашенная страшная, и не накрашенная". Оце таке тепер співають… А-а, які пісні – таке й життя!

− Ви хвилювались, виступаючи на телевізійній сцені? − цікавимось, − Хто Вам робив макіяж?

− Макіяж я сама вдома робила. Кучері і все таке. А як же? Але вони потім ще підфарбовували по-своєму. Там спеціальна парикмахерська. Розчісують, що хочеш: намажуть, накрасять і випустять. А чи хвилювалась? Звичайно! Ні, як перед комісією (там чотири хлопці сиділо), то там не так, а як вилізеш на сцену, а там висять 50 хфонарів, а потім ще 4 прямо світять, то, певна річ, переживатєльно. У мене була така велика програма, я її й половину не виконала.

− Скільки Ви там виграли?

− Точно не пам’ятаю. Тисяч п’ять.

Лідія Ольшевська − мешканка Петраківки Катеринопільського району. Працювала вчителем історії. У програмі "Розсміши коміка" брала участь у 2013 та 2015 роках.

Хочеться побажати нашим пенсіонерам гідної уваги від держави та дітей і внуків. А ще − аби вони плакали лише від сміху. Щастя Вам, добра і здоров’я!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Інженером можна стати за п'ять років, учитись на людину треба все життя