^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.10.2018 21:09
234 переглядів
0 коментарів
Навздогін написаному. Хитрі та спритні за рахунок… пенсіонерів

Редактору

Принесла мені пошта одразу два останні номери газет: шановане мною і всією моєю родиною «Поле честі» та ще одне офіційне видання, яке потужно доїть районний бюджет. Обидва номери висловили протилежні погляди щодо санітарного стану і чистоти в Тальному.

До обох статей у мене є зауваження. Прошу редакцію надрукувати їх такими, як я це бачу, не допускаючи виправлень. Або не друкуйте взагалі.

Почну з вашої газети. Скажу прямо, я в не в усьому погоджуюся з думкою пані Левицької, яку вона висловила в публікації «Не забуваймо про власну провину». Саму авторку я знаю давно, жив від неї на сусідській вулиці, вона колись друкувалася в «Колосі», тому нітрохи не сумніваються, що вона щиро переконана в усьому тому, що говорить. Ця жінка ніколи не лукавила, просто на цей раз трохи помиляється.

Зокрема вона стверджує, що вини «Екоклінера» в ситуації із вивезенням побутових відходів, яка мала місце посеред вересня, немає. Винні, каже Левицька, куди більше споживачі, які відмовляються платити за послуги, хоча самі постійно носять своє сміття в баки й клітки загального користування. З одного боку це правильно, як немає грошей, то за які шиші надавати послуги? Он у Здобутку люди розраховуються справно, то й проблеми не виникають. Та з другого боку дозвольте запитати керівництво «Екоклінера»: а ви серйозно сподівалися, коли йшли в Тальне, що в нас всі споживачі будуть акуратно розраховуватися за сміття? Ви й справді були в цьому переконані? Ну тоді це з вашого боку було наївно. Перед тим, як підписувати угоду, ви мали б врахувати, що знайдуться й злісні неплатники, і поки з ними будете вести роз’яснювальну роботу, мали б накопичити певні запаси, аби не завалити Тальне за будь-яких умов. Ну та заднім розумом мужик завжди кріпкий.

А ось матеріал у другій газеті від п. Поліщук щирості позбавлений повністю і може служити лише зразком великого лукавства. В ньому я бачу єдине бажання: штучно нагнітати в Тальному обстановку і врешті все звалити на міського голову О. Юрченка. Та вже й валять. Мовляв, це він переводить Тальне на порослі бур’янами звалища. Хоч насправді ми всі добре знаємо справжніх винуватців, і далі я назву їх по іменах. І це не Юрченко.

Насправді твердження Поліщук дуже далеко від істини. Бо як не є, а справа з очищенням міста налагодилася. Прибрано ряд ділянок, де звалище нагромаджувалося десятиліттями, як ось біля самого входу до школи №2 з боку вул. Чорновола. Той рейвах не бачили ні Поліщук, ні Біленко, а тепер ось знову Поліщук. Побачив і знайшов вихід лише Юрченко. Завдяки йому біля школи більше не тхне й не чавкає.

Або візьміть купи хмизу, який скидали в центрі міста, зокрема біля дев’ятиповерхівки. В баки для сміття вони не поміщаються, «Екоклінер» вивозити їх не зобов’язаний. Ви їх наскидали, а міському голові думай, куди все це добро подіти. Ну справився й з хмизом

Я вже не кажу, як збиралася відключити струм від насосних станцій і залишити Тальне без води. До цієї ганебної справи і районна влада зусиль доклала, а вихід шукати випало одному Юрченку.

Так, не перевелися в нас любителі додати роботи міському комунальному господарству, при цьому самим за послуги не платячи зовсім. Основна вина в тому, що комунальники залишаються на бобах і не мають коштів, щоб надавати послуги, лежить саме на таких товаришах… вибачте та такому ось панстві.

Тепер назву їх по іменах.

Основний винуватець – це голова районної ради В. О. Любомська, яка так любить офіційну газету і підтримує її за казенний кошт, тим самим за казенний кошт підтримуючи рясні пасквілі на Юрченка. Тільки не ждіть, щоб вона підтримала видання власними грошима. На те існує бюджет.

Саме ця пані не уклала договір з «Екоклінером» і не платить за послуги. Не платить зовсім. Уже, вважайте, два роки. А Поліщук з її ласки пише, що це винен Юрченко.

Назву і друге прізвище. Про Гижка чули? Напевно, так. Так ось знайте, він також договір про вивезення твердих побутових відходів не уклав і не платить. Зате більше всіх піднімав кіпіш про недостатній благоустрій. А скажіть, будь ласка, як він може бути достатнім при ось таких споживачах?

Ці імена я називаю спеціально для пенсіонерок з незначною пенсією, особисто для вас, Ніна Іванівна і Світлана Петрівна. Це ви в тому числі фактично платите не лише за себе, а й за Любомську, платите за Гижка, та ще й розставили широко вуха, щоб на них зручніше було лапшу навішувати, і також підспівуєте, ніби Юрченко, а не особисто Любомська з Гижком, винуваті. Та ні, шановні, якраз Олексій Віталійович договір, на повну відміну від Любомської, договір уклав і розраховується справно.

Так само нічого не платить Безрідний, хоч від його дому і торгової точки щодня виносять відходи в коробках (…).

(Далі з листі названо ще кілька відомих імен неплатників, інформацію про яких ми за браком часу перевірити просто не встигли. Тому залишаємо тим добродіям і добродійкам можливість виправити становище і до виходу наступного номера укласти договори з обслуговуючим підприємством – ред.).

Привертає увагу, що то все люди далеко не бідні, а навпаки, при добрих достатках, ще й фактично полюбляють поживитися за рахунок пенсіонерів. Старим від них дістаються лише гарячі вітання з нагоди Дня людей похилого віку, а самому керівництву перепадають додаткові гривні, зекономлені фактично за рахунок тих же пенсіонерів. Любомську називали в числі тих держслужбовців, хто отримує найвищі оклади не в районі чи області, а по всій Україні. Це дуже хитра й лукава позиція: подавати усій громаді нікчемний приклад, активно створювати проблеми і місту, і всьому району, самій користуватися послугам, за які справно розраховуються інші.

Я не збираюся вчити ні Любомську, ні її борзописців та адептів, що так вчиняти дуже негарно. Їх я не переконаю і нізащо не тратитиму на те сили. Але сподіваюся, що хоч трохи переконаю Ніну Іванівну і Світлану Петрівну уважно придивлятися не тільки до міського голови, який крутиться, немов білка в колесі, а до діячів з білого дому, від яких взагалі для благоустрою ніякого пуття, сама шкода.

Ось так. Дякую наперед редакції, якщо вона наважиться надрукувати мою особисту думку.

Микола КОСТЕНКО.

02.10.2018 р.

(газета «Поле Честі», №40, 04.10.2018)

Читайте також: Знов за рибу гроші: наполегливість, достойна кращої мети. Цяця, Васюню, аґусі!