^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.10.2018 10:59
390 переглядів
0 коментарів
Жителі Ватутіного вимагають повернути поліцію

Криміногенна ситуація у Ватутіному дедалі більше хвилює його жителів. Крадіжки, шахрайство, п‘яні розбори та різного роду порушення громадського порядку стають звичним явищем в цьому колишньому шахтарському місті, представленому на сьогодні майже 18 тисячами жителів, більше половини яких – пенсіонери. Захистити ж їх нікому, оскільки в ході так званої реорганізації правоохоронних органів місто залишилося без відділення поліції, яке перевели у Звенигородку.

Про повернення його у Ватутіне тут говорилося не раз, проте далі розмов справа не зрушила з місця. Зверталася міськрада й до керівників обласної поліції з проханням відновити діяльність поліційного відділку мотивуючи це зокрема й тим, що криміногенна ситуація суттєво ускладнилася. Проте на те звернення в Черкасах не зреагували. Хіба що порадили створити власну муніципальну поліцію.

Ватутінці і раді б так зробити, але де взяти кошти на її утримання? При цьому марними є й надії на зареєстровані тут громадські формування з охорони громадського порядку «Варта» і «Катран», оскільки права їхні обмежені й без представників правоохоронних органів суттєво вплинути на правопорушників вони не в змозі.

Про це й йшлося на нещодавньому засіданні громадської ради, яка діє при виконавчому комітеті Ватутінської міської ради, де було вирішено звернутися до керівництва поліції вищого рівня з проханням відновити міське відділення. Та чи почують вимогу громади Ватутіного у Києві? Адже аналогічне звернення від міської ради вже було направлене на адресу Міністерства внутрішніх справ України. А звідти – ні гу-гу…

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Кому потрібен міст?!