^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.10.2018 13:27
366 переглядів
0 коментарів
Неповторний смак лисянського хліба

П’ять років тому на базі колишнього Лисянського хлібзаводу, який не працював з 2000 року, приватний підприємець Степан Рудий відновив хлібопекарське підприємство. Обсяг капітальних вкладень становив близько 2 мільйонів гривень власних коштів. Потужність підприємства – до 5 тонн хлібобулочних виробів на добу. Для забезпечення виготовлення високоякісної продукції використовується досвід та наукові досягнення інших країн, залучався технолог з досвідом роботи в Чехії та Польщі, наладник-науковець зі Львова.

– Та основне, майстерність наших пекарів за ці роки помітно зросла, – розповідає Степан Рудий. – Завдяки їм ми виготовляємо конкурентоспроможну продукцію, яка користується попитом в Лисянці, Жашківському, Корсунь-Шевченківському районах. Знають її і в столиці, жителі якої, буваючи в гостях чи в справах, обов’язково купують лисянський хліб, бо оцінили його неповторний смак і якість.

В селищі відкрито фірмовий магазин, куди завозиться продукція вже до 8 години ранку і люди мають можливість придбати свіжі, смачні хлібобулочні та кондитерські вироби за цінами виробника. Так само й увечері, йдучи з роботи, завжди тут можна застати свіжий хліб. До речі, найбільшу популярність здобули сорти, виготовлені на заквасці – Гурман, Гречаний, Грецький.

ПП «Рудий» також постачає хлібобулочні вироби також в населені пункти району, забезпечуючи продукцією населення віддалених сіл. Відгуки споживачів про неї якнайкращі.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Горіховий селекціонер з Рубаного Мосту