^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.10.2018 12:06
347 переглядів
0 коментарів
Діти воїнів АТО побували на відпочинку в Карпатах

З 18 по 23 вересня 23 дітей воїнів АТО відпочивали в Карпатах. Організатором поїздки виступила ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» при підтримці Тальнівської міської ради та волонтера Петра Шандиби.

У Карпатах на дітей чекав активний відпочинок, щоденні екскурсії і багато нових знайомств. Діти також відвідали одне із семи чудес України – національний історико-архітектурний заповідник «Кам'янець», де Кам’янець-Подільська фортеця.

– Такі поїздки відбуваються уже не вперше. Зокрема, раніше діти учасників бойових дій їздили на екскурсію у Вінницю та на відпочинок в Карпати. В планах нашої спілки ще організація багатьох цікавих поїздок, адже підтримка учасників бойових дій та членів їх сімей є і надалі буде пріоритетним напрямком нашої діяльності, – розповідає голова ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» Василь Данилюк.

Вранці першого дня всі разом вирушили до найвищої вершини України – гори Говерли, висота якої сягає 2061 метрів. Дорогою діти мали короткі зупинки, для того щоб відпочити та зробити фото на фоні неймовірних краєвидів. Досягши вершини, милувались величчю Карпат. На вершині учасники підняли підписаний всіма прапор України та заспівали Державний Гімн.

Наступного дня відвідали Буковель, де мали цікаву екскурсію та піднялись на підйомнику, який для дітей після Говерли був зовсім не високим. Опісля придбали сувеніри та милувались мальовничим штучним озером в Буковелі.

Безліч вражень діти мали від поїздки до Ворохтянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де відбувся спільний урок. Директор школи Любов Білоус запросила всіх діток відвідати клас біології – один із найкращих кабінетів школи. Діти були у захваті, адже в класі знаходяться сотні опудал тварин, екземпляри різних рідкісних рослин. Вчитель біології вищої категорії Ольга Федоренко показала рідкісні екземпляри та розповіла безліч цікавих фактів. Супроводжуючий групи Петро Шандиба розповів про Тальнівську ОТГ і її культурні надбання. Варто зазначити, що було домовлено про приїзд дітей із с. Ворохти до нашої громади влітку, де вже ми будемо радо показувати мальовничі місця Черкащини та знайомити із культурою і побутом Тальнівщини.

Спільна молитва супроводжувала дітей як на початку, так і в кінці.

Втомлені, але надзвичайно задоволені, всі учасники повернулись до своїх домівок.

За повідомленням Тальнівської міської ради

Читайте також: Чим зайняти школяра: дитячі гуртки в Тальному