^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.09.2018 15:11
389 переглядів
0 коментарів
З гітарою на ''Гармонію''

13 вересня в Тальнівській центральній бібліотеці відбулося засідання молодіжного клубу «Гармонія», на яке прийшли десятикласники школи №2. Цього разу перед учнями виступив громадський активіст, волонтер та бард Роман Шевченко.

– Патріотами, так як і волонтерами, народжуються. Патріотизм або є в душі, у серці, або немає. З тими, хто не любить Україну і не поважає захисників Батьківщини, мені не по дорозі, – говорить Роман. – Коли бачиш війну, буденне життя бійців, знаєш їхні історії, тоді це не може не відбитися на творчості...

Сповнені патріотизму авторські пісні Шевченка відомі не лише тальнівчанами, а й далеко за межами району.

Роман Шевченко до цього часу своїм бусом доставляє вантажі в зону проведення Операції об’єднаних сил. А разом із продуктами він везе бійцям і гарний настрій, який створюють вірна супутниця гітара та власні, бардівські, пісні. Вони завжди чіпляють за найпотаємніші струни душі, нікого не залишають байдужим.

Так було і під час заходу. Діти захоплено слухали пісні, які виконував бард.

Роман Михайлович багатогранна людина. Він член громадської організації «Зелений Світ». Один із активістів, які відновили місток через річку на окраїні тальнівського лісопарку, нижче палацу.

– Можливо комусь здасться це дивним, але мені приснився сон, що потрібно збудувати моста для переходу людей, які ходять в ліс до джерела, – розповідає Шевченко. – Будівництво відбулося за підтримки небайдужих тальнівчан, друзів, знайомих.

Крім того, Роман один із тих, хто долучився до збереження колишнього палацу Шувалових та паркової зони. Він працює там охоронцем.

У нього є думка відновити за оригінальними ескізами один із камінів, який функціонуватиме і зігріватиме відвідувачів, які взимку приходитимуть на екскурсії до палацу.

Наприкінці зустрічі ведуча Ніна Токар та директор бібліотеки Оксана Кобко подякували пану Роману та учням, які завітали на зустріч.

Наразі, члени клубу планують прийти на екскурсію до палацу Шувалова, куди їх запросив волонтер.

Галина РАДЧЕНКО

Читайте також: Добрий мед від хорошого пасічника