^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.09.2018 13:02
267 переглядів
0 коментарів
Знамено – лицарям світла

Волонтер, козак і художник Олег Ганжа з Лисянки знову побував у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Цього разу він відвідав бійців 15 окремого гірсько-штурмового батальйону Збройних Сил України, яким командує підполковник Олександр Паломарчук. В район села Старогнатівка Волновахського району Донецької області, де знаходиться батальйон, він, від імені лисянського козацтва, доставив волонтерську продуктову допомогу, а головне – замовлений воїнами народний бойовий прапор 1-ої штурмової роти 15-го ОГШБ ЗСУ, 15 його копій, 20 вимпелів, один великий та чотири малі банери з символікою цього військового підрозділу.

Напередодні від’їзду Олега Ганжі прапор та інша військова символіка були традиційно освячені у Володимирському соборі Києва (УПЦ КП) отцем Олександром Шмуригіним. Була також проведена панахида по загиблому 23 серпня командиру роти старшому лейтенанту ЗСУ Георгію Ольховському.

Після загибелі Георгія Ольховського командиром 1-ої роти став його заступник, уродженець Лисянки, старший лейтенант ЗСУ Юрій Махайлюк (позивний «Псіх»), який був приємно вражений зустрічі з земляком та наданою підтримкою від козацтва.

Під час вручення народного бойового прапора бійці на чолі з командиром роти Юрієм Михайлюком, ушанували пам'ять загиблого командира свого військового підрозділу Георгія Ольховського та дали клятву вірності продовжити його справу в боротьбі за звільнення України від російського поневолення. Вони вірять і борються за те, щоб звільнити окупований Донбас та анексований Крим над якими обов’язково замайорить їхній народний бойовий прапор.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: То що буде в Лисянці, меморіал чи невігластво?