^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.09.2018 13:21
503 переглядів
0 коментарів
Лави безпритульних собак на Катеринопільщині поповнюють породисті

Минулого тижня до лав безпритульних собак Катеринопільщини якимсь чином потрапили аж три породисті.

− Горе якесь! Увечері повертались із родичкою через базар додому. А там сидить алабай, прив’язаний до стовпчика, скімлить, в очі заглядає, − розповідає місцева мешканка Наталія. − Ми спершу думали, може хтось його тимчасово прив’язав і відійшов у своїх справах. Сіли, чекаємо. Пройшло більше години – господарів нема! Довелось прохати знайомих чоловіків, щоб відв’язали. А як залишити в такому стані тварину? Побіг, сподіваюсь у напрямку дому.

У неділю з’явилась інформація, що алабая знайшли власники. Ніби шукали, зраділи. Сподіваємось, не вони його прив’язали до того злополучного стовпчика.

Майже водночас надійшов дзвінок із Бродецького:

− Допоможіть! Дайте оголошення. Вже кілька днів блукає селом німецька вівчарка. Гарна така, доглянута, з ошийником… Лагідна, але хліба не їсть. Мабуть, не до таких харчів звикла. Нипає, шукає господаря. Може і її хто шукає? Хіба могли такого красеня викинути?! Це ж як член родини! Очі розумні-розумні… Не агресивний зовсім. Хлопчик.

Під інформацією про загублену вівчарку в Інтернет-мережі згодом відписався сільський голова Микола Білоус. Окреслив ймовірне поле пошуків: "У Бродецькому вівчарка зранку була біля школи, після обіду, надвечір, по вулиці Набережна. Собака справді не агресивна, з нею гралися діти. На шиї ошийник".

І це не все. За кілька хвилин з’явився ще один схожий допис. Костянтин Дух повідомив про великого пса, що вже кілька днів чумакує у Катеринополі на Тальнівській горі. "Друзі, допоможіть знайти домівку нашому другові! Не будьте байдужими!" − закликав чоловік. Порода собаки невідома. Схожий на стаффа або пітбуля.

Дуже хочеться вірити, що і цих тварин шукають господарі. Можливо наша публікація стане в нагоді.

"Почалася осінь. Кошенят, собачат, як непотріб, люди будуть підкидати під інші домівки, нести до школи, на базар. Не робіть цього. Тварини − вони теж живі істоти. Давайте будемо гуманні і цивілізовані", − закликає катеринопільчанка Лідія Мандрика.

"Любителям підкидати тварин на базар хочеться нагадати, що лише цього літа під колесами автомобілів загинуло 6-ро гарнющих цуценят. Кошенят же дуже часто роздирають собаки. Навіщо до такого призводити, якщо ціна цього горя – контрацептиви у ветаптеці, " − дивується продавчиня з базару Валентина.

До слова, ціна на алабаїв коливається від 3 500 до 30 тисяч гривень, залежно від віку, родоводу тощо. Найпоширеніший варіант – 8-10 тисяч. У таку ж орієнтовно ціну німецькі вівчарки, стаффи та пітбулі.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Історією Катеринополя зацікавились у Франції