^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.09.2018 12:36
511 переглядів
0 коментарів
Офіцер-авіатор наново створив на Лисянщині автобусний парк

Нині основним перевізником пасажирів на Лисянщині є приватне підприємство Олега Задульського. Щодня місцеві жителі користуються послугами автобусників, вирушаючи до Києва, Черкас, населених пунктів району, і чи не кожен рейс закінчується словами вдячності на адресу водіїв.

– Доброзичливість, ввічливість, терпимість – це теж свідчення високого професіоналізму водія автобуса, який має одночасно дбати про безпеку і комфорт пасажирів та технічну справність транспортного засобу. – говорить Олег Задульський. – Я радий, що у нас працюють водії, які відповідають усім цим критеріям: Роман Тараненко, Володимир Василюк, Роман Глушенко, Василь Стадник, Олександр Цимбал, Роман Циган, Сергій Самелюк, Михайло Хапко та Юрій Яроцький.

Олег Задульський, в недавньому минулому офіцер-авіатор, почав будувати свій власний автобізнес у 2007 році на місці колишнього колгоспного свинокомплексу. Вивіз звідти, згадує, більше 30 причепів сміття, і заклав фундамент майбутнього автопарку. Нині це впорядкована територія, з сучасною матеріально-технічною базою, основу якої складають 17 автобусів сучасних марок «Мерседес», «Еталон», «Богдан». Всі вони готові будь-якої миті вирушити в дорогу. Адже буває, особливо у святкові дні, що доводиться виконувати додаткові рейси. І, як не крути, економічна, бізнесова складова залишається головною: проґавив – утратив пасажирів, на яких «полює» ціла армія нелегальних перевізників-конкурентів, а значить, і прибуток. Тому в автобусників іншого виходу немає, як бути кращими, мобільнішими і популярнішими, створюючи людям зручності і даруючи хороший настрій.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Горіховий селекціонер з Рубаного Мосту