^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.09.2018 9:17
359 переглядів
0 коментарів
Кому завдають шкоди палії целофану?

Останнім часом почастішали нарікання жителів Тального на роботу ТОВ «Екоклінер». Підприємство почало незадовільно виконувати взяті на себе зобов’язання із вивезення твердих побутових відходів: переповнені контейнери стали звичною справою. Щоб «вирішити питання» деякі безвідповідальні жителі масиву Перемога, мабуть-таки, навмисно декілька разів підпалювали контейнери з пластиком. Бажаного ефекту це не дало, бо сміття не стали частіше вивозити, а скарг тальнівчан лише побільшало.

Отож ми попросили в керівників громади прокоментувати ситуацію. І ось що вони сказали:

– Через масові скарги жителів на порушення графіку роботи з вивезення твердих побутових відходів ТОВ «Екоклінер», повідомляємо, що підрядник пояснює затримку в роботі поломкою техніки, що призвело до колапсу в графіку роботи.

Міський голова вже неодноразово направляв підряднику листи-попередження, також свої рекомендації ТОВ «Екоклінер» надала і комісія з надзвичайних ситуацій Тальнівської міської ради.

Міська рада приносить свої вибачення стосовно роботи ТОВ «Екоклінер» і вживає всіх можливих заходів з свого боку.

Як стало відомо на найближчому засіданні виконкому міської ради мають знову розглядати роботу, чи точніше, бездіяльність ТОВ «Екоклінер».

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Дві машини води витратили пожежники, щоб вгамувати вогонь у Тальному