^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.09.2018 10:22
272 переглядів
0 коментарів
Голосування як індикатор

Під час голосування за звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень більшість депутатів із опозиційної до Тальнівського міського голови більшості покинули зал, чим фактично зірвали голосування. Зокрема, під час голосування із цього питання були відсутні Олександр Гижко, Раїса Івченко, Олександр Маринченко, Леся Соловей, Тетяна Шкода та Володимир Міщенко. Ще 7 депутатів були відсутні на сесії.

Утримались троє – Алла Михальченко та депутати, які працюють в райдержадміністрації, Анна Кулик, Ольга Мамалига.

Підтримали рішення Микола Гурбич, Тетяна Жоломко, Тетяна Моряк, Віталій Накоп’юк, Олексій Неділько, Вікторія Ряба, Тарас Солошенко, Володимр Швець, Віталій Шуляк та міський голова Олексій Юрченко

Разом 11 «За», утримались – 3. Не голосували – 13.

Зауважимо, у документі зокрема, зазначено, що сьогодні найбільшими викликами для українців є війна, корупція і тотальне зубожіння. Люди невпевнені у завтрашньому дні, майбутньому своїх дітей. У всіх бідах України єдина причина – олігархія, як основа системної корупції. Попри те, що нині хіба лінивий не «бореться» з корупцією, в Україні навіть створено нові антикорупційні органи. «Боротьбу» ведуть безсистемно, тільки з окремими корупційними проявами. А з наслідками, як відомо, можна воювати вічно, не викорчовуючи корінь корупції – олігархію. Тобто, зрощення великого кримінального капіталу з державною владою.

Саме олігархи залишаються головними акціонерами влади в Україні впродовж чверті століття. Саме вони корумпують увесь державний апарат зверху й донизу, що дозволяє купці олігархів жирувати: наживатися на державному бюджеті через різноманітні тендери та дотації, за безцінь приватизувати підприємства, не платити податки і виводити награбоване в офшори, обкладати українців непомірними тарифами й дерти три шкіри за товари та послуги.

Олігархія – причина зубожіння українців. Тільки сліпий не бачить, як низько впав рівень життя тотальної більшості українців - 190 євро на місяць. Найнижча середня зарплатня в Європі. Тоді як в Польщі, що починала з нижчих стартових позицій на початку 90-х років, ця сума становить 748 євро, майже в чотири рази більше, у крихітній непромисловій Естонії середня зарплатня – 993 євро - у понад п’ять разів більше. І навіть у сусідніх Білорусі та Молдові заробляють більше – 320 та 216 євро на місяць відповідно.

Олігархія – то війна без кінця. І поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями. Поки цивілізований світ впроваджує санкції, влада України... нарощує на 28% товарообіг із країною-агресором. А громадяни Московії, які включені до санкційних списків Європи та США, досі володіють третиною українських обленерго. Бо війна для них – це гендель, і вони хочуть, щоби вона тривала безконечно.

Саме тому проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції Гідності.

Що з цього не сподобалося держслужбовцям і бізнесменам, невідомо.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Покарання Тальнівщини