^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.09.2018 14:06
505 переглядів
0 коментарів
Хто зігріє, той і мама

В одній із попередніх статей ми вже писали про білченя, яке оселилося в жінки із Соколівочки Тальнівського району. Минуло зовсім небагато часу, як така ж історія повторилася у селі Гордашівка.

Лідія Радченко знайшла це миле створіння у себе у дворі біля дров.

– Проходжу мимо і раптом бачу зовсім маленьке білченя, доторкнулась до нього, а воно зовсім холодне. Я вже, бува, подумала що мертве, але все одно взяла його в долоні притулила до себе щоб нагріти, через кілька хвилин білченя заворушилось, – розповідає Лідія.

Жінка забрала бідолаху до хати. Закутала у теплий шарф, напоїла.

– Через 20 хвилин дала йому теплого молока, розведеного з водою, після чого це миле звірятко заснуло, – продовжує рятівниця.

Лідія Іванівна розповідає, що наступного дня білченя було дуже жвавим.

– Непосидющого назвала "Шустриком" (посміхається). Зараз він п'є тільки молоко, тому що маленький, потім, як підросте, буду давати горішки та різні смаколики.

Спочатку, коли жінка знайшла білченя, хотіла віддати тваринку волонтерці Анні з Тального, але за тиждень передумала.

– Я дуже прикипіла до нього. Воно таке миле, як дитя, шкода з ним розлучатись. Звісно, побуде в мене до весни, потім відпущу.

Лідія каже, що "Шустрик" йде на руки тільки до неї. Як чоловік чи син хочуть взяти, то білченя скаче від них, ніби не довіряє. Хоч і маленьке, але знає свою "маму-рятівницю".

Галина РАДЧЕНКО

Читайте також: Білченя оселилося в хутряній рукавичці тальнівчанки