^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.09.2018 14:31
763 переглядів
0 коментарів
Олександру Магару зробили операцію, Галину Тригубенко готують до оперативного втручання

У п’ятницю редакційний комітет газети "Новий Дзвін" та сайту "Вісті Черкащини" прийняв рішення надати допомогу катеринопільському атовцеві Олександру Магару та Галині Тригубенко, що разом з ним потрапила у ДТП. Обом потерпілим редакція передала по 2 тисячі гривень. Ці кошти в сумі з іншими пожертвами стали, як ніколи, у нагоді, оскільки на суботу і в Олександра, і в Галини були заплановані операції.

Магар тримався героєм, жартував. Однак видно було, що його виснажили сильні болі у зламаній нозі, фіксоване положення тіла та температура. Помітно схуд.

− Я мрію якнайшвидше звільнитися від цього ліжка і взятись до роботи. Стомився вже лежати в одному положенні, − скаржився він.

Пані Галина отримала ще більше травм. Постраждала голова, нога, ключиця. На лобі у жінки значний шов. Просила не фотографувати.

− Завтра мають оперувати ногу й ключицю. Казали, що треба поставити аж три пластини для скріплення кісток, кожна з яких коштує по 9 тисяч гривень. Дякую, що допомагаєте, − розповіла про свій стан.

Однак операцію в суботу робили тільки Олександру.

− Прооперували успішно. Саша бадьорий. Поставили апарат Єлізарова. Рахує хвилини, щоб звестися на милиці. Сьогодні ще не можна, але незабаром пробуватиме. Попереду період реабілітації. На жаль, тьотю Галю так і не оперували, бо в неї підвищилась температура, − повідомила Інна Гавука, яка в неділю провідувала Магара у Звенигородській райлікарні.

Нагадаємо, що 29 серпня колишній атовець Олександр Магар разом із Галиною Тригубенко, рухаючись (за уточненими даними) на мотоциклі, потрапили у ДТП.

Усі, хто бажає допомогти Галині Тригубенко, можуть перерахувати гроші на рахунок сина – Тригубенка Олексія: номер картки Приват 5168 757351902160; Тригубенко Олексій; телефон: 097 306 65 67.

Допомогу Олександру Магару краще передавати через родичів або особисто.

Обоє дякують за зібрані, передані та перераховані кошти, а також за моральну підтримку.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Наш захисник потребує нашої допомоги