^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.09.2018 14:06
585 переглядів
0 коментарів
Село без преси і без пенсій

Останнім часом на Тальнівщині одна за одною звільняються листоноші. Пояснюють це великою робочою завантаженістю та відсутністю гідної оплати праці. Особливо гостро це відчули жителі Соколівочки, де звільнилася сільська листоноша. Жінка навіть не стала чекати, доки когось знайдуть на її місце.

Тепер селяни нарікають, що їм не носять пресу, а за пенсією доводиться їхати аж у Тальне.

Потім селом пішла чутка, що один раз в місяць до села приїжджатиме тальнівський листоноша із пенсіями.

– Я виписав на 500 з копійками гривень газет, і вже кілька тижнів їх не бачу. Розумію, що то не вина листоноші, бо їй теж хочеться, щоб все по-людськи було. Тому не витримав і поїхав до Тального розбиратися, – розповідає Петро Корчевний із Соколівочки. – На тальнівській пошті спочатку почали казати, що староста мав би знайти заміну листоноші, яка звільнилася. А причому тут наш староста, хочеться запитати? Дайте людям гідну зарплату і відбою від претендентів не буде. А поки мені важко зрозуміти чому нема газет. Якщо не вирішите цю проблему, то хто буде передплачувати ті газети? Кому воно треба, «вбухкати» чималі гроші, і сидіти у вікно дивитися.

Така проблема почала випливати чи не з кожного району. Соколівочка стала черговою жертвою.

– Всі газети підписані і лежать в приміщенні сільської ради, передплатники можуть приходити і забирати їх. Хто живе на окраїнах села і не має такої можливості, то я можу завезти, бо людям треба допомагати. Наразі працювати на пошті ніхто не хоче, кажуть, зарплатня маленька, – говорить сільський староста Володимир Щербатюк.

Володимир Володимирович каже, що кожної п’ятниці до села приїжджатиме представник з Тального – прийматиме платежі і видаватиме пенсію.

Попереду дощова осінь і розносити пресу буде куди тяжче, аніж влітку, тому керівництву «Укрпошти» потрібно негайно вирішувати проблему із листоношами.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Створили ще одну службу