^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.09.2018 15:29
279 переглядів
0 коментарів
Лисяни вкотре вийшли на протест проти бездоріжжя

Лисяни минулого понеділка вийшли на черговий протест відчаю, перекривши автотрасу державного значення Звенигородка-Київ.

Уже півроку люди просять владу залатати ями, але, крім обіцянок так нічого і не отримали. Капітально дорогу не ремонтували як мінімум років десять, кажуть жителі райцентру.

Люди вже не раз просили обласних шляховиків звернути увагу на лисянські дороги. І навіть цієї весни перекривали дорогу. Відразу після акції тоді активісти одержали листа такого змісту: "Відповідно до окремого доручення Укравтодору №78 ОД від 19.03 2018 року ліквідацію ямкового ремонту на дорогах міжнародного значення необхідно закінчить до 01.05. На дорогах національного та регіонального значення до 01.10 2018 року".

Причина руйнації дороги – інтенсивний рух перевантажених фур. Через них тріщать і стіни навколишніх будинків, адже дорога тягнеться майже через усю Лисянку, а на деяких ділянках проходить буквально під вікнами будинків.

Кілька днів тому облвтодор все-таки почав роботу: найбільші ями частково засипали щебенем. Заступник начальника обласної служби автомобільних доріг пояснив, що ділянку від Звенигородки до Лисянки уже залатали, а на продовження робіт не вистачило грошей. Лисяни не згодні далі залишатися в ролі пасинків і терпіти такі знущання, адже дороги навколо Лисянки у всіх напрямках відремонтовані, лише тут, кажуть, ніби якесь прокляте місце.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: У Лисянці немає грошей ні на дороги, ні на відеокамери