^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.09.2018 13:15
308 переглядів
0 коментарів
Магазину ''Каштан'' у Лисянці виповнилося 20 років

"Каштан" перший приватний торговельний заклад у Лисянці. Цікаво, що назву магазину дало дерево, яке росло поряд з будівництвом приміщення і яке потім зберегли та зробили візиткою магазину.

Його власник, підприємець Михайло Труш з дружиною і дочками, яких прилучив до сімейного бізнесу, докладають чимало зусиль, щоб «Каштан» став взірцем обслуговування покупців. І сьогодні тут, незважаючи на те, що в райцентрі більше 80 магазинів, зранку до вечора людно. Колектив іде назустріч всім побажанням лисянців, збільшуючи асортимент, розширюючи торгові площі і підвищуючи культуру обслуговування.

– Ми весь час у пошуку, – каже Михайло Труш. – Нелегко виживати, коли зусібіч тебе оточують десятки конкурентів. Тож останнім часом пропонуємо продукцію власного виробництва. Зокрема, м’ясо лише високої якості я особисто закупляю на ринку у перевірених реалізаторів. Підвищені вимоги і до продавців. Дівчата спочатку ремствували, а нині їх вже намагаються переманити в інші магазини, бо в Лисянці сьогодні гострий дефіцит таких професіоналів.

Михайло – колишній спортсмен, волейболіст. На робочому столі в нього й досі лежить волейбольний м’яч. І дух командної боротьби у нього в крові. Тому, представляючи «Каштан», завжди багато добрих слів говорить про своїх підлеглих, і скупо – про себе. «Ми працюємо в команді, і кожну перемогу ділимо на всіх. Тому й тримаємось вже 20 років».

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також : Освятили меморіал героям-танкістам