^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.09.2018 17:39
2087 переглядів
0 коментарів
Ще одна зіронька з’явилась на небі

29 серпня майже всі соціальні мережі облетіла сумна звістка. Маленькому катеринопільчанину, що лікувався за підтримки телеведучого Дмитра Комарова та співачки Надії Дорофеєвої у Стамбулі від онко, після чергової операції стало зле. Організм дитини не витримав трепанації черепа.

− Тепер хлопчик прикований до ліжка, не дихає і не їсть без апаратів, кінцівки не рухаються. З ним працюють реабілітологи, проводиться хіміотерапія, − повідомив Дмитро Комаров і закликав усю спільноту долучитися до порятунку дитини. Цього разу потрібно було зібрати понад 75 тисяч доларів.

З великою любов’ю розповіла про наших земляків керівник благодійної організації "Допомога дітям України", що працює у Стамбулі, Наталя Хоржевська: "Ми всі знайомі з цим чудовим хлопчиськом Станіславом і його мамою Юлею. Вперше я познайомилася з ними у "Liv Hospital" навесні минулого року, коли Стасик почав фізіотерапію після першої операції. Це дуже сильна дитинка, він крок за кроком поборював хворобу і вчився ходити. Рученята завжди тримали іграшку для розробки пальців рук. А мама Юля − невтомна ні вдень, ні вночі пташечка, яка клопоче за своє дитятко. І ми потім ще бігали зі Стасом по узбережжю, запускаючи квадрокоптер у небо, розганяючи галасливих чайок. Гуляючи, купили папугу "Укропа" і Стас вчив його розмовляти українською мовою. Стасик відвідував щотижневу українську школу при Українському консульстві у Стамбулі, і його улюблена вчителька пані Наталія завжди з нетерпінням чекає свого найкращого учня. Майже всі свята нашої української діаспори Стамбулу ми провели разом зі Стасом і Юлею, не залишаємо їх у важкі часи і зараз. Ми зможемо допомогти Стасу здолати всі перешкоди до здорового життя! Дякуємо Всім Вам за допомогу і небайдужість. Стасику, ми тебе любимо, Сонечко, ти наше!"

На жаль, врятувати хлопчика не вдалося. 1 вересня він відійшов у кращі світи, де, сподіваємось, немає болю, страждань і хвороб. Його надзвичайно мужня мама у чергове вразила Інтернет-спільноту своєю мудрістю та стійкістю:

"Мій янгол. Ти назавжди у моєму серці! Не пишіть будь-ласка "соболєзнуємо", щиро прошу! Він поруч духом назавжди!1 вересня 22 година − ця дата викарбована в моєму сердці! Ми б мали піти у перший клас, почути перший дзвінок, побувати на першому уроці..... та небеса вирішили інакше! Він там потрібніший? Кажуть, що дітки відразу потрапляють до раю, бо це наймиліше, найщиріше, найвідданіше, найкоханіше, найяскравіше, най-най-най, що є на білому світі! Я знаю, що він завжди буде вказувати правильний шлях, адже моя розумничка, мій ангел багато чому навчив мене по життю....він навіть знав, коли брати парасолю, хоча на вулиці світило яскраве сонечко, − і був правим!!! Він мій єдиний, хто гладив по голові, цілував у плече, обіймаючи, коли на День мами я плакала, що ми на чужині, що я не можу обійняти свою маму і подякувати за життя, він, втираючи мої сльози говорив: "Мамусю, ми вже скоро...дуже-дуже скоро поїдемо в Україну, я тобі обіцяю, що я видужаю, бо я цього дуже хочу і в нас одне сердечко на двох, якщо плачеш ти, то буду плакати і я! " Та не мали ми навіть припущення, що будемо повертатися ось так! Це сон? Розбудіть мене! Цього не мало, не могло статися...наша віра була непохитна, нас підтримували, нам допомагали, за що я низько вклоняюся кожному нашому чарівникові! Ми були цілою командою!"

Нагадаємо, на початку 2017 року у Стасика Лисенка діагностували пухлину мозку, хлопчик переніс дві операції в Туреччині, оскільки вітчизняні клініки його оперувати відмовилися. На одну з них за підтримки благодійників зібрали 110 тисяч доларів, на іншу − кошти сумою 75 тисяч доларів − передали батьки малюка Сергійка Венгровського, який не дожив до своєї операції один день.

Приклад мами Стасика – Юлії Тищенко − має стати взірцем для батьків, як потрібно дбати про своє дитя. Диву даєшся, скільки вона приклала зусиль і волі, щоб вернути сина до життя. Як вона й просила, не висловлюємо співчуття, бо її Стасик – живий, і духом буде завжди поруч з нею, з усіма, хто за нього молився…

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Наш захисник потребує нашої допомоги