^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.09.2018 15:20
338 переглядів
0 коментарів
На 27-річницю Незалежності у Катеринополі ''запалювали'' під російськомовні хіти

Окрім місцевих артистів, на День Незалежності у Катеринополі виступали гурти "Made in Ukraine", "Tamerlan and Alena", а також улюбленець прекрасної половини людства – львів’янин Роман Скорпіон. Гостей катеринопільчани, особливо молодше покоління, прийняли радо, бурхливими оплесками та вимогами співати на біс. Ті зі сцени теж запевняли у взаємності та закликали співати, танцювати, відриватися на повну. Зважаючи на відгуки, якими після святкувань рябів Інтернет, концерт публіці сподобався. Та й чи могло бути інакше? Професійний звук, сцена, оформлення, ведуча – неперевершена Ольга Касьянова. Все було професійно помпезно. Однак, як і на кожному заході, знайшлись незадоволені.

− Виступ останніх артистів, що співали й розмовляли російською, мене шокував до глибини душі. Це ми так святкуємо День Незалежності? Комплекс меншовартості прогресує. Російськомовним артистам віддали заключну, а, отже, основну частину свята! Це ж як треба себе не поважати, як націю?! Та ще й під час війни! Невже не можна було запросити когось із україномовних гуртів? Тим паче, що всі вони недавно були ось тут, поблизу, на "Ше.Фесті"? Коли чуєш про подібне у Києві або Черкасах, то вже якось звик, не дивує. Але в провінційному Катеринополі, та ще й на День Незалежності… Вірите? Якось не по собі стало. Сумно. А ще гірше, що цього не розуміє районна влада, яка з ентузіазмом гаряче вітала цих хедлайнерів квітами та обіймами, − поскаржився Олексій Карпенко.

Попри це шоу вдалося. Гідно представили район місцеві артисти та інші виконавці. Можна сказати, є користь від конфлікту між селищною владою та районною. Ось, скажімо, організували аж два "бомбезних" концерти поспіль. Дух суперництва – велика штука. От якби ще наші чиновники так змагалися у ремонті доріг, забезпеченні лікарні апаратами та ліками, так дбали про стареньких та знедолених… Ціни б їм не було!

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: ''Процес запущено: тепер з наших дітей виростуть або байкери, або рокери. Їх уже з шляху не зіб’єш…''