^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.08.2018 23:22
370 переглядів
0 коментарів
День Прапора та День Незалежності очима черкасців

День Прапора та День Незалежності кожен святкує по-своєму. Хтось у родинному колі, хтось разом із громадою, селом, містом, хтось тихою молитвою у храмі. Ватутінець Олег Ступник із друзями на День Незалежності вшанували могили загиблих українських захисників, зокрема Євгена Іванченка.

"Завдяки чоловікам і жінкам, які віддали своє життя та здоров'я – ми нині святкуємо День Незалежності! Спільно з друзями сьогодні відвідали загиблих та тих, чиє життя забрав військовий синдром. Поклали квіти, вшанували хвилиною мовчання, привели могили в нормальний вигляд! Так і пройшов цей день! Слава ГЕРОЯМ – які віддали своє життя за нашу Україну!" – зауважує Олег Васильович.

Директор Вікнинського НВК Василь Кураш привітав Інтернет-спільноту з Днем прапора та Днем Незалежності фотозвітом мандрівок шкільного козацького куреня – до могил загиблих катеринопільчан (Сергія Бохонька, Віталія Чумака, Руслана Бобурова, Дмитра Пономаренка), світлинами з підкорення Говерли, фотокартками відвідин Шевченкового та Моринців. Окремі світлини відтворюють процес збору гуманітарної допомоги для воїнів АТО. Усе життя куреня, та й самої школи проходить під покровом національного та козацького прапорів. Очевидно, так і повинно виглядати патріотичне виховання молоді.

А от нещодавня гостя Катеринополя заслужена артистка України, уродженка Шполянщини, Руслана Лоцман, святкуючи з родиною на Майдані, по-жіночому трепетно зазиває мир та материнство в рідний край. "Мій чоловік сказав, що було б гарно організувати парад щасливих сімей – за нашими героїчними військовими провести сотні матусь з дитячими візочками...Справді, нормальна життєствердна у нас фантазія, правда, було б гарно? Закликаємо життя в Україну! Досить війни! Мир і народження нових свідомих українців! Хто за?" − запитує жінка.

Ну хіба тут посперечаєшся?

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У Моринці – до ''свого'' Шевченка