^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.08.2018 20:13
419 переглядів
0 коментарів
Волонтерські рейси в зону операції об’єднаних сил не припиняються

Не припиняють надавати допомогу захисникам України на її східних рубежах жителі Звенигородщини. От і нещодавно місцеві волонтери, завантаживши автомобіль салом, тушкованкою, овочами, фруктами та іншими продуктами відвідали своїх земляків-військовослужбовців на Луганщині та Донеччині.

А збирали їх в поїздку, так би мовити, всім районом.

– Люди з Вільховця, Ватутіного, Звенигородки пожертвували 1000 гривень, – розповідає керівник волонтерського руху Звенигородщини «З Україною в серці» Віктор Ткаченко. – На ринку наші волонтери Сергій Кердань і Валерій Павлов зібрали близько двох тисяч гривень. Підприємці, що торгують там, передали 20 кілограмів сала, подружжя Наталя та Віктор Шевченки із Княжі – 90 кілограмів макаронів, 50 літрів олії та 170 кілограмів борошна. Надійшла значна допомога провізією від сільської громади Стебного. Як завжди, ліками бійців забезпечила власниця аптеки «Здравниця» Віра Притульська. Цього разу вона спакувала медикаменти для хлопців з УДА ПС та 72-ої бригади. Надійшли пожертви від Наталі Жукової з Ватутіного, Людмили Цехмістренко, Валентини Лазаренко, Володимира Лаврінченка із Звенигородки, Олега Голуба із Козацького. Та всіх і не перерахуєш. Люди діляться всім, що мають. Як ось і звенигородчанка Ольга Ткаченко, яка передала нашим військовослужбовцям сорок літрів малосольних огірків, домашнє варення та печиво, чи Діна Волошина, яка поділилася чаєм, кавою, домашньою тушкованою, солодощами, яблуками.

Не можу не згадати Сергія Кравченка, який передав тушкованки та п’ятнадцять п’ятилітрових відерець свіжозасоленого сала, хлопців з лисянської Самооборони, які, дізнавшись про нашу поїздку на схід, передали 60 півлітрових банок рибних консервів.

А як дякували вояки Володимиру Низенку, який змайстрував для них пічки-швидковарки!

«Поїздка в зону операції об’єднаних сил була не проста, – розповідає на своїй сторінці у Фейсбуці один з учасників поїздки Вадим Момот з Ватутіного. – Дорогою на схід ми втратили двоє задніх коліс нашого буса – вони просто «згоріли» від перевантаження, третє колесо було «вбите» осколком на Світлодарській дузі. Гадаю, наступного разу доведеться брати чотири запаски, а не одну. Як би там не було, але, проїхавши 2780 кілометрів, повернулися щасливими від того, що все заплановане зробили, навіть більше. Розвезли хлопцям на «нулі» допомогу на ділянках фронту від Широкіного до Новотошівки, зустріли бійця з яким волонтери давно втратили зв’язок, а ще одного звенигородського бійця привезли на декілька днів у відпустку додому.

Пощастило познайомитися з місцевими волонтерами, які в дощ допомогли нам відремонтувати автомобіль, а потім нагодували нас смачним обідом. А за організацію поїздки, збір коштів і провізії треба подякувати невтомному волонтерові, голові звенигородського волонтерського рух «З Україною в серці» Віктору Ткаченку».

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Безпечної питної води жителям Звенигородки не діждатися