^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.08.2018 15:50
2205 переглядів
0 коментарів
Облила себе соляркою і підпалила

Наприкінці минулого тижня мешканка мальовничого села Луківка, мати двох неповнолітніх дітей облила себе соляркою й підпалила.

− Ну що сказати? Жінка, кажуть, п’є кожен день… Має 4-ро дітей. Двоє вже дорослі. Хлопець одружений, а старша донечка десь навчається. Найменшому хлопчику – до рочку. Що їй в голову стукнуло, невідомо, облила себе соляркою, та й підпалила. На сесії Пальчиківської сільради говорили, щоб позбавити її батьківських прав. А куди далі терпіти? Щоб вона ще й дітям яке зло заподіяла? Чоловік трудящий. Робить трактористом у Лоташевому. Вона ніде не працює. Дитину гляділа. Кажуть, що обпекла дуже руки й живота. А була ж така гарна, красива молодиця, кров з молоком! Чого їй не вистачає? – дивуються односельці.

Голова Пальчиківської сільради Микола Бобров факт підтвердив:

− Було таке. Жінці десь 35 років. Найменшому сину рік, старшому років дев’ять. Оце той старший хлопчик, кажуть, глядів зазвичай малого, якому рік. А вона з подружками випивала. Ще є двоє дорослих дітей. Хлопець одружений, а дівчинка навчається в Мокрій. Чоловік працює в Лоташевому. Думали позбавляти її батьківських прав, але зараз вона в такому стані… Однозначно збиратимемо комісію, вирішуватимемо, що робити.

Начмед Катеринопільської ЦРЛ Віктор Рожновський не багатослівний:

− Ми не маємо права розголошувати діагнози пацієнтів. Стан важкий. Вичікуємо 4-5 днів, тоді опіки себе остаточно проявлять. Після цього вирішимо, чи потрібна госпіталізація на Черкаси і який подальший план дій.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Викопані дітьми останки поховали на Студінці