^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.08.2018 15:27
437 переглядів
0 коментарів
Найспортивнішим селом Лисянщини став Кам’яний Брід

11 серпня на центральному стадіоні «Колос» Лисянки відбулися змагання першого обласного етапу «Найспортивнішого села Лисянщини 2018 року» серед сільських рад. Помірятися силою, спритністю і влучністю прибули команди з Почапинець, Журжинець, Будища, Чаплинки, Жаб’янки, Хижинець та Кам’яного Броду.

Команди змагались з таких видів спорту як перетягування канату, міні-футбол, настільний теніс, армспорт, гирьовий спорт, шахи та дартс.

На спортивних майданчиках того дня в прямому і переносному значенні було дуже спекотно, адже температура повітря сягала 30 градусів тепла. Велике значення для команд мали виступи у всіх видах змагань, так як неучасть в одному з них впливала на нарахування очок в загальному заліку. Тому і результат в підсумку виявився дещо несподіваним та непередбачуваним.

Переможцем стала Кам’янобрідська сільська рада, яку очолює Василь Ткаченко. На другому місці – Хижинська, а на третьому Жаб’янська сільські ради. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, цінними подарунками та медалями. Команди які зайняли І, ІІ, ІІІ місця в загальному заліку одержали грошові винагороди, кубки та спортивну і тренувальну форми.

26 серпня в Лисянці на стадіоні «Колос» відбудуться зональні змагання з міні-футболу серед команд-переможців Катеринопільського, Тальнівського і Маньківського районів. Від Лисянського району виступатиме команда Кам’янобрідської сільської ради. Фінал змагань «Найспортивніше село Черкащини 2018 року» відбудуться 8 вересня в Городищі.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Освятили меморіал героям-танкістам