^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.08.2018 9:59
450 переглядів
0 коментарів
Серед Тального п’яні молодики лякали людей

В парку Шевченка, який в Тальному біля маркету АТБ, група молодиків влаштувала справжній розбій. Близько восьмої години вечора, саме коли батьки повернувшись з роботи гуляють парком зі своїми дітьми, а пенсіонери після спекотного дня зустрічаються в тому ж парку, щоб поїсти морозива, чоловіки віком від 25 до 30 років влаштували на одній із лавок банкет із великою кількістю алкоголю та брудних лайок.

– Ми з подругами та дітьми сиділи недалеко від тих «тварин», бо по іншому не знаю, як їх назвати, – ледь стримує гнів Наталія Коваленко, – всі інші лавки були зайнятими, та й далеко йти не хотілося. Вони спочатку нормально спілкувалися, а коли добре випили почали лаятися, чіплятися до перехожих підлітків, курили цигарки і спостерігали за нашою реакцією. Ми забрали дітей і пішли геть, а вони щось в спину нам викрикували. Звичайно, хотілося повернутися і сказати «добре слово» але ж з дурним зайди…

За словами очевидців, п’яні чоловіки завершили свою гулянку лише тоді, коли недалеко від парку зупинилася поліцейська машина. Знехотя вони забрали недопите і пішли геть, залишивши за собою купу сміття і бите скло.

Люди нарікають, що через такі компанії пропадає будь-яке бажання прогулюватися вечірнім містом, яке, до речі, в місячному світлі дуже красиве і чарівне.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Жительку Тального побив та зґвалтував 13-річний циган