^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.08.2018 12:36
364 переглядів
0 коментарів
Викрадений кілька місяців тому ''Москвич'' поліція знайшла

Викрадений кілька місяців тому у тальнівчанина В’ячеслава Комарука «Москвич» знайшли аж за 150 кілометрів від Тального, у Кам’янці. Власне, то був не автомобіль, а лише каркас…

- Вранці мали їхати на город. Зібрали необхідне, поклали в машину і пішли до хати, – пригадує дружина В’ячеслава, Лариса Мельник. – До пізна «крутилися», не лягали спати, ніби щось передчували. Прокинулись о п’ятій ранку. Першим пропажу виявив чоловік. Підходить і каже, що машини нема. Я відразу і не повірила. Бо він неодноразово жартував на цю тему…

Жінка припускає, що крадіжка сталася між 2-ю і 3-ю годинами ночі.

Машина півтора роки стояла на вулиці біля воріт. Господарі як купили її, так і залишили. Кажуть не фарбували навмисне, щоб не привертати увагу.

До пошуків «Москвича» залучили поліцію Черкаської області. Автівку знайшли за місяць у Кам’янці.

Як виявилося, злочинці продали крадену машину аж в Кам'янський район. Зі слів покупця, ніби чоловіки мали солідний вигляд. Тому він не міг навіть припустити, що то шахраї. Молодики сказали, що машина діда, стоїть, мовляв, давно і нікому непотрібна. Чоловік і купив, щоб розібрати на запчастини.

– «Упізнавати» автомобіль їздили разом із слідчим Олександром Біленком. Від вкраденої машини майже нічого не залишилося: ні салона, ні коліс. Залишився каркас і залишки мотора, – розповідає В'ячеслав Комарук.

Крадіїв зловили. Покійний дідусь одного із них дійсно жив у Тальному, працював таксистом, але до цього автомобіля ніякого відношення не має.

Злочинців відпустили під підписку про невиїзд.

– Чи повернуть нам кошти, не знаю. Має бути суд, побачимо, що вирішить.

На даний час сім'я має інший транспорт, але вже пильнують його. На ніч на вулиці не залишають.

Галина РАДЧЕНКО

Читайте також: Розміняв фальшиву п’ятисотку на п’ять справжніх сотень