^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.08.2018 10:17
2815 переглядів
0 коментарів
Через два тижні на Звенигородщині стартує два фестивалі, а Катеринопіль відзначатиме своє 450-річчя

До вже відомого та популярного фестивалю "Ше-фест", який з 2014 року проводять у Моринцях, що на Звенигородщині, цього року долучився фестиваль "Патріот-фест", що проходитиме в селі Козацькому на базі військового музею (хутір Бойкова Шампань). Як прогнозують організатори (у програмі можливі зміни), перший фестиваль розпочнеться ввечері 18 серпня з музичної сцени і триватиме весь наступний день. "Патріот-фест" охоплює загалом 17-19 серпня.

У програмі "Ше-фесту" – популярні гурти ("Тінь сонця", "Колір ночі", "Тільки світло" тощо), вистави ("Тарас", "Назар Стодоля"), поетичні батли, майстер-класи, спілкування з письменниками (Сашком Лірником, Василем Шклярем), лекції з шевченкознавства. Вхід вільний.

"Патріот-фест" приваблює глядачів гуртами "Вперше чую", "PostSkriptum", "Тінь сонця", "Побратими", а також виконавцями – Василем Лютим, Тарасом Силенком. Фестиваль проходить за підтримки українських байкерів. Вхід: для жінок і учасників бойових дій – безкоштовно, для чоловіків – 250 гривень.

Триває підготовка також до святкувань 450-річчя Катеринополя. Поміж організаторів ішлося, що хедлайнером заходу може стати Роман Скорпіон. Однак тривають перемовини й з іншими виконавцями.

− Така дата випадає раз на півстоліття, − каже вокаліст гурту "Вперше чую", катеринопільчанин, Григорій Вагапов, − Багато з нас до 500-річчя, звісна річ, не доживуть. Тож потрібно поставитись до цього свята з усією відповідальністю. Я б хотів бачити на сцені Катеринополя Марічку Бурмаку, Сашка Положинського, групу "Ot Vinta". Думаю, катеринопільчани заслуговують почути виконавців такого рівня. На жаль, справа впирається в кошти. Потрібно шукати спонсорів, а спонсори часто виставляють свої умови. Сподіваюсь, ми все таки дійдемо згоди, і мої земляки та гості селища отримають цікаве, яскраве і, головне, якісне видовище. Зі свого боку, я організую мотопробіг за маршрутом "Ватутіне – Єрки – Катеринопіль – Звенигородка – Козацьке". 18 серпня привітаємо Катеринопіль, а потім вирушимо на "Патріот-фест". Головна частина фесту буде 18-го. Вважаю, ініціативу Олега Бойка з розбудови військово-патріотичного музею треба підтримати. Він же не магазин будує, а музей. Тому вхід на фестиваль для чоловіків буде платним. Звісно, на свято в Катеринополі вхід вільний. Запрошуємо всіх!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Велопробіг на підтримку Катеринопільської громади завершено