^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.08.2018 11:25
2720 переглядів
0 коментарів
Юрі Любарському ампутували кисть руки, Сашка Поцілуйка прооперували

Остання декада липня вразила черкащан жахливими подіями. 20 липня дворічний хлопчик Сашко Поцілуйко із Петраківки, що на Катеринопільщині, потрапив під батькову косарку, у результаті чого втратив одну ногу й отримав численні забої, порізи інших кінцівок. 29 липня 9-річного ватутінця, який гуляв біля відкритої електропідстанції, вразило струмом у 10 тисяч вольт. Хлопчик отримав важку електротравму голови, тулуба, особливо постраждала ліва рука.

Наші читачі уважно стежать за долею обох діток, допомагають фінансово, тож інформуємо про перебіг їхнього лікування.

На жаль, інформація про те, що зникла загроза ампутації руки Юри Любарського не підтвердилася. Хлопчику таки ампутували кисть.

"Лікарі до останнього сподівалися на диво і боролися за Юрину кисть, − читаємо у спільноті "Група добрих справ" від 2 серпня ("Фейсбук"),− Сьогодні була операція. В ході операції зібрали консиліум і прийняли рішення ампутувати кисть із зап'ястям у зв'язку з відсутністю кровообігу в кисті та передпліччі, а також через омертвіння тканин. Якби не прибрали мертву тканину, життя дитини було б під загрозою, тому в пріоритет поставили ​​життя хлопчика!

Зараз Юра вже в палаті, просить їсти і відчуває себе набагато краще, ніж до операції, від нього не відходить мама. Подальші дії лікарів − урятувати життя і по можливості максимально зберегти руку."

Того ж дня прооперували дворічного Олександра Поцілуйка.

"Всім привіт від малого Сашка Поцілуйка! − пише волонтер Ірина Ларфі. − Сьогодні малюку зробили чергову операцію, закрили рану шкірою та на ніжку наділи металеву конструкцію, в якій він буде не менше 2-ох місяців! Мама, хоч і змучена дуже, але каже, що сьогодні вперше щаслива, бо лікарі прогнозують хорошу динаміку!Ранки заживають потроху і це не може не радувати! Батьки з хлопчиком, всім кожного разу дякують за вашу підтримку та щирі молитви! Друзі, залишайтесь з нами!"

Якщо в травмуванні Сашка Поцілуйка у першу чергу задіяний трагічний випадок. Хлопчик заховався у високій траві (суданці), яку батько косив, то Юра Любарський постраждав через байдужість та нехлюйство дорослих. Люди нарікають на міську владу, влада перекидає вину на енергетиків, які не подбали про безпеку навколо підстанції, енергетики − на збирачів металобрухту, які розграбовують електропідстанції. Загалом винних нема!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Чужих любим, своїм дулю