^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.07.2018 16:58
347 переглядів
0 коментарів
Чергові іграшки з рубильником

24 липня керівництво «Черкасиобленерго» у телефонній розмові попередило Тальнівського міського голову Олексія Юрченка про відключення комунального підприємства «Водоканал» від електропостачання. Зараз у Тальнівській міській раді чекають офіційного підтвердження про відключення «Водоканалу» від електроенергії, після чого звертатимуться у всі інстанції, бо це державний борг.

– Ми на другому місці в області з погашення заборгованості, яка накопичилася в попередні роки через невиконання державою взятих зобов’язань. Рівень оплати за червень у нас становив 104,75 %, а за 6 місяців сплатили 123,33 %, – каже Тальнівський міський голова. – На фоні інших таких же підприємств, які мають по 5 мільйонів заборгованості, наше виглядає пристойно. У нас залишилося невиплаченими трохи більше 300 тисяч гривень. Договір реструктуризації боргу ми не порушуємо.

– До кінця тижня я обіцяв енергетикам заплатити 120 тисяч гривень «поточки». До п’ятниці ми її перерахуємо і вийдемо по оплаті за червень «на нулі», – ділиться інформацією керівник «Водоканалу» Ігор Сімборський. – Після цього у нас залишалася б лише заборгованість, яка тягнеться від кінця минулого року. Тобто 320 тисяч гривень. До речі, минулого року попереднє керівництво «Водоканалу» взагалі не платило за електроенергію.

Ігор Миколайович каже, що направляв офіційні звернення у «Черкасиобленерго» з прохання поставитися з розумінням і не відключати від електроенергії, втім, там категоричні.

– Якби зайшли усі обіцяні кошти, за 2 місяці закрили б борг. 200 тисяч гривень ми даємо, 200 тисяч – районна рада, і все – підприємство не має боргів. Але від районної ради ці кошти ми чекаємо з грудня минулого року і не факт, що вони «зайдуть» до нас, – підсумовує Олексій Юрченко.

Зауважимо, голова Тальнівської районної державної адміністрації Василь Клименко, як головний державний муж району, вкотре усунувся від вирішення проблеми. Власне, він ніколи й не вирішував проблем. Усім відомо, що в районі керує голова районної ради Валентина Любомська та той, хто запропонував її на цю посаду. А вони не зацікавлені на кращі зміни в громаді.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Тальнівські підприємці проти підняття орендної плати на ринку