^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.07.2018 13:15
536 переглядів
0 коментарів
Відкриваємо Європу і світ

Редакція поцікавилася: де цього року відпочивали мешканці Тальнівського району.

Відколи в Україні відкрили кордони до європейських держав, багато наших земляків стали все частіше планувати свої відпустки за кордоном. Більшість з них кажуть, що відпочинок там коштує не дорожче українських курортів. Втім, краєвиди, культура, традиції і емоції зовсім інші.

Працівники туристичних агентств переконують: порівняно з минулим роком кількість відпочиваючих за кордоном у нас збільшилася.

Цього року багато мешканців Тальнівщини з приходом спекотного літа гайнули в пошуках адреналіну далеко за бугор.

В мережі Фейсбук Людмила Клименко із Соколівочки поділилася яскравими фото сімейного відпочинку в сонячній Італії. Італія – не найдорожча країна для відпочинку, а «гаряча» путівка коштує не менше 13 тисяч гривень, за умови «все включно».

Віолетта Мироненко з Тального поділилася своїми казковими фото з Дубаї – найбільшого міста Об’єднаних Арабських Еміратів – та Франції. За нашими підрахунками, Дубаї обійдуться вам не менш ніж у 35 тисяч гривень, а Франція за «гарячим» туром вартуватиме близько 12 тисяч гривень на одну особу.

Минулорічна Тальнівська випускниця і гордість першої школи Вікторія Солодько в цьому році поїхала покоряти простори Англії. Дівчина також виставила фотографії з королівської столиці, підписавши їх як найкрасивіше, що вона коли-небудь бачила. Відпочинок в Англії, за підрахунками тур агентства, обійдеться не менше 14 тисяч гривень. Це мінімальна сума, яка не включає в себе деяких платних екскурсій. Плюс до того, це не безвізова країна, тому доведеться ще «відкривати кордон».

Наталія Засунько із Соколівочки також відвідала одну з морських країн – Туреччини. Останнім часом доступна Туреччина стала для українців, як Крим, проте в рази дешевша. Щоб поїхати на другу Батьківщину Роксолани, вам доведеться віддати щонайменше 8 тисяч гривень.

Немало наших громадян їдуть до святих плащаниць, що в Ізраїлі. Анна Соболь із Соколівочки також не втрималася від спокуси побачити красоти цієї загадкової країни. До слова, Ізраїль – одна з більш-менш бюджетних країн. Тур коштує приблизно 11 тисяч гривень.

Тож, можливо, й вам захочеться побачити щось інше, ніж азовські і чорноморські береги. Обирати лише вам, але пам’ятайте: час на місці не стоїть, гроші проходять, а нові горизонти – це нове дихання для української душі.

Підготувала Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Гречка STOP!!! Відвідавши Європу, наші пенсіонери відмовляються голосувати за гречку