^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.07.2018 11:39
346 переглядів
0 коментарів
У Києві не чути смороду з Тальнівського ''Ветсанзаводу''

Міністерство аграрної політики та продовольства України, державне підприємство «Укрветсанзавод», Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомили Тальнівську районну раду, що в червні 2018 року було проведено позапланову перевірку Тальнівської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» стосовно дотримання під час діяльності санітарних і екологічних вимог, згідно законодавства.

Перевіряльниками встановлено, що розміщення потужностей здійснено з дотриманням усіх вимог щодо планування і забудови, санітарно-захисних зон. Завод забезпечений технологічним обладнанням, спеціалізованим транспортом, кваліфікованим персоналом, що гарантує заявлений обсяг оброблення, переробки відповідно до ветеринарно-санітарних вимог. Дезбарєри та дезкилимки знаходяться в робочому стані.

Словом, як і очікувалося, при проведенні перевірки порушень вимог законодавства у сфері ветеринарної медицини київськими чиновниками не встановлено. І тут напрошується лише одне питання: «Не соромно?» Та вам кожний житель Тального і навколишніх сіл скаже, що від тієї філії так тхне падаллю, що аж очі виїдає. Пам’ятається, нещодавно навіть до районної ради надходили колективні звернення від жителів сіл Глибочок, Здобуток Тальнівського району Черкаської області щодо недотримання Тальнівською філією державного підприємства «Укрветсанзавод» санітарних норм по зберіганню відходів виробництва та необхідності встановлення сучасних очисних фільтрів. Також з цього питання Кривоколінська сільська рада приймала відповідне рішення. А скільки вже було публікацій у ЗМІ та в Інтернеті, то й не порахувати.

Громадськість вимагала і вимагає від керівництва підприємства та його філії одного – зробити так, щоб жителі Тальнівщини не чули смороду. Будемо сподіватися, що вимогу почули, бо запевнили районну раду, що питання модернізації Тальнівської філії ДП «Укрветсанзавод» (в тому числі із застосуванням очистки сокових парів та впорядкування території) буде включене до плану санації підприємства та впроваджене на філії в процесі його реалізації.

Зауважимо, що ухвалою Господарського суду міста Києва стосовно державного підприємства «Укрветсанзавод» введено процедуру санації та зобов’язано в термін до 16 липня 2018 року надати суду затверджений план санації підприємства.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Щоб молоко не загуло