^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.07.2018 9:49
725 переглядів
0 коментарів
На Гордашівському ставку загинула вся риба

У ставку села Гордашівка Тальнівського району загинула вся риба. Причина погибелі невідома. Деякі селяни припускають, що це могло бути отруєння, втім, у це важко повірити, бо там серйозна охорона. Інші – що риба просто задихнулись від нестачі кисню. Кажуть, її там більше норми.

А ось один із очевидців на правах анонімності повідомив, що бачив, як до ставка під’їжджала машина, із неї вийшли чужі, які щось кинули у водойму. Потім набрали собі риби і зникли. Хто то був, невідомо, але риби взяли, як каже свідок, приблизно на 50 тисяч гривень.

Інший розповідає, що бачив як працівники орендаря повантажили у мішки дохлу рибу і двома причепами вивезли. Решту зсипали у дві ями і загорнули. Але гордашани кажуть, що ще й у вівторок ввечері, у верболозі подалі від людських очей, плавало багато дохлої риби, запах від якої було чути за десятки метрів від ставка.

Ставок орендують структури, близькі до борошномельного олігарха Олександра Короткова, одне з помешкань яких тут же, за декілька десятків метрів. Обізнані кажуть, що ставок брали для технічних потреб, а не для зарибнення.

Нам не вдалося почути коментар орендаря стосовно мору риби, оскільки не змогли з ним зв'язатись. Тому наразі невідомо, чи про надзвичайну подію повідомляли екологічну інспекцію та правоохоронні органи.

Галина РАДЧЕНКО

Читайте також: Станом Тальянки зацікавилися екологи