^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.07.2018 12:26
927 переглядів
0 коментарів
Катеринопільчанина назначили керівником Шполянського РЕМу

Катеринопільчанин Богдан Гнатюк став директором Шполянського РЕМу. Майже двадцять років життя він присвятив енергетичній галузі. Розпочинав трудовий шлях із посади контролера. У Катеринополі його знають як відповідального, працьовитого, веселого, компанійського. Узимку, коли через снігопад у районі стався енергетичний колапс, Богдан разом із товаришами, фактично без перепочинку працював по 10-12 годин на лютому 25-градусному морозі, щоб повернути людям світло. Не нарікав ні на втому, ні на заборгованість по зарплаті, що була на той момент.

− А як інакше? Мусимо працювати. Адже в Ямполі, скажімо, багато хто обігрівається електрикою. Тож люди сидять не лише без світла, а й без тепла, − пояснював.

Нині Богдан щодня їздить на роботу із Катеринополя в Шполу.

− На посаді директора я всього три дні, − каже. − Тож повністю ще не освоївся. Треба звикати. Інша сфера діяльності. Багато нової інформації, нових задач. Буду старатися, щоб все було добре, а як справлятимусь – люди оцінять, керівництво.

Цікавимося, який напрям політики обере на посаді керівника: демократичний, заохочувальний, дисциплінарний?

− Маю за честь очолити Шполянський РЕМ. Я докладатиму максимальних зусиль, щоб колектив працював злагоджено та ефективно. Якщо будемо працювати як одна команда − з усім упораємось!

Богдан Гнатюк має три дипломи, закінчив торговий коледж, Таращанський агротехнічний та Національний аграрний університет. Одружений, має маленького сина.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Сергій Лисяний став заслуженим лісівником України