^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.07.2018 14:45
588 переглядів
0 коментарів
Розслідування за заявою священиків

Підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням катеринопільського священика УПЦ Московського патріархату Віктора Криванича у вчиненні ним кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, так і не відбулося. Не прибув захисник обвинуваченого.

Віктора Криванича звинувачують у нанесенні умисного легкого тілесного ушкодження священику Української автокефальної православної церкви с. Вікнине Катеринопільського району Івану Катькалу.

Мордобій стався півтора року тому. В той самий день обидва священики подали заяви до поліції. Але справа із побиттям Катькала ніяк не може зрушити з місця, чого не скажеш про заяву Криванича. У цій справі уже було аж 5 судових засідань.

Зауважимо, частина 2 Статті 125 ККУ передбачає за умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я, штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадськими роботами до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до одного року, або арештом до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Микола ЗАМКОВЕНКО

Читайте також: Вандали громлять на Катеринопільщині кладовища